ISOFIX

Joie Spin 360 Signature

Joie Spin 360 Signature
Cena: 1 299,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Joie:

Kolor Joie:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature

 

Fotelik samochodowy Joie Spin 360 Signature to najnowsza odsłona znanego już do tej pory fotelika obrotowego. Fotelik z kolekcji Signature charakteryzuje się wyjątkowo elegancką i stylową tapicerką, która idealnie komponuje się z pozostałymi elementami z kolekcji Signature. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem, co pozwala na używanie go od narodzin aż do 4 roku życia. Fotelik może być ustawiony zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy - w zależności od wieku dziecka. Możliwość obrotu fotelika o 360 stopni znacznie ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika, co z pewnością zostanie docenione przez wszystkich rodziców. 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - prosty montaż

Prosty montaż

 

Fotelik samochodowy Joie Spin 360 Signature montuje się na bazie typu ISOFIX. Specjalne adaptery pozwalają stabilnie przypiąć fotelik do siedzenia. Spin 360 Signature zawiera również nogę, która zabezpiecza fotelik poprzez oparcie jej o podłogę samochodu. Spin 360 Signature da Ci znać, gdy zamontujesz fotelik prawidłowo: zarówno przy złączach ISOFIX, jak i przy zabezpieczającej nodze pojawi się zielony wskaźnik. Fotelik można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od wieku dziecka, chociaż zaleca się jak najdłuższe przewożenie tyłem.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - stabilna pozycja w samochodzie

Stabilna pozycja w samochodzie

 

Montaż fotelika na bazie ISOFIX daje jeszcze jedną opcję bardziej bezpiecznej jazdy, szczególnie istotnej dla grupy najmłodszych dzieci, które podróżują tyłem do kierunku jazdy. Baza ISOFIX daje możliwość manewrowania fotelikiem do przodu i do tyłu tak, aby dziecko znajdowało się jak najbliżej oparcia siedzenia samochodowego. Zapewni mu to stabilną i bezpieczną pozycję.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - odpowiedni dla najmniejszych

Odpowiedni dla najmniejszych

 

Joie Spin 360 Signature dba o komfort już od pierwszych dni życia – zawiera wkładkę redukcyjną dla niemowląt która zapewnia wyjątkowy komfort i szczególną ochronę najmniejszym i najdelikatniejszym dzieciom. Gdy mały pasażer podrośnie wkładkę można bardzo prosto usunąć.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - pełna regulacja

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Joie Spin 360 Signature posiada unikatowy system regulacji zapewniający dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Nagłówek fotelika posiada 6 stopni regulacji wysokości, zaś kąt położenia fotelika można wybrać z 5 dostępnych pozycji. System ten, dający dużą swobodę i wygodę, jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze, dzięki temu możesz prosto wykorzystać pełnię możliwości fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - obracane siedzisko

Obracane siedzisko

 

Największym ułatwieniem w użytkowaniu fotelika jest jednak możliwość obrócenia siedziska Joie Spin 360 Signature dookoła. Dzięki temu umieszczanie dziecka w foteliku samochodowym, jak i wyjmowanie go z niego po zakończeniu podróży nigdy nie było prostsze.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - tapicerka wysokiej jakości

Tapicerka wysokiej jakości

 

Obicie fotelika samochodowego Joie Spin 360 Signature jest miękkie i przyjemne w dotyku. Siedzisko wykonane jest z wysokiej jakości oddychających materiałów. Rozwiązanie to zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a skóra dziecka nie przykleja się do fotelika w czasie upalnych dni. Kolekcja Signature wygląda wyjątkowo elegancko i stylowo, co z pewnością spodoba się rodzicom ceniącym nie tylko funkcjonalność, ale i styl. 

 
 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature jest dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - kolor Granit Bleu Fotelik samochodowy Spin 360 Signature - kolor Noir
 
 
 

Dane techniczne:

 
 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 12,65 kg

  • Przeznaczenie produktu: od urodzenia do 18 kg.

  • Wymiary produktu przodem do kierunku jazdy: 55 x 45 x 67,1-76,5 cm (dł. x szer. x wys.)

  • Wymiary produktu tyłem do kierunku jazdy: 66,1-69 x 45 x 56,8-63,3 cm (dł. x szer. x wys.)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik samochodowy Joie Spin 360 posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Wideo

Prezentacja fotelika samochodowego Joie Spin 360 Signature.