Joie Spin 360 - fotelik samochodowy 0-18kg - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

ISOFIX

Joie Spin 360


Joie Spin 360
Producent: Joie
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
999,00 PLN
999,00 PLN
Kolor Joie:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Spin 360

 

Fotelik samochodowy Spin 360 firmy Joie będzie wiernym towarzyszem twojego dziecka podczas pierwszych lat życia. Fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem – dlatego dzieci mogą korzystać z fotelika od urodzenia do około 4 roku życia (18kg). W zależności od grupy wiekowej, do której należy mały pasażer, zmieniają się również możliwości ustawienia fotelika. Niezwykła różnorodność fotelika samochodowego Joie Spin 360 sprawia, że niejedna przygoda będzie ciekawa, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna. Największą zaletą fotelika samochodowe Joie Spin 360 jest jednak możliwość obracania siedziskiem o 360 stopni. Gwarantuje to wyjątkową wygodę, gdy mowa o wkładaniu i wyjmowaniu dziecka z fotelika.

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - prosty montaż

Prosty montaż

 

Fotelik samochodowy Joie Spin 360 montuje się na bazie typu ISOFIX. Specjalne adaptery pozwalają stabilnie przypiąć fotelik do siedzenia. Spin 360 zawiera również nogę, która zabezpiecza fotelik poprzez oparcie jej o podłogę samochodu. Spin 360 da Ci znać, gdy zamontujesz fotelik prawidłowo: zarówno przy złączach ISOFIX, jak i przy zabezpieczającej nodze pojawi się zielony wskaźnik. Fotelik można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od wieku dziecka, chociaż zaleca się jak najdłuższe przewożenie tyłem.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - stabilna pozycja w samochodzie

Stabilna pozycja w samochodzie

 

Montaż fotelika na bazie ISOFIX daje jeszcze jedną opcję bardziej bezpiecznej jazdy, szczególnie istotnej dla grupy najmłodszych dzieci, które podróżują tyłem do kierunku jazdy. Baza ISOFIX daje możliwość manewrowania fotelikiem do przodu i do tyłu tak, aby dziecko znajdowało się jak najbliżej oparcia siedzenia samochodowego. Zapewni mu to stabilną i bezpieczną pozycję.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - odpowiedni dla najmniejszych

Odpowiedni dla najmniejszych

 

Joie Spin 360 dba o komfort już od pierwszych dni życia – zawiera wkładkę redukcyjną dla niemowląt która zapewnia wyjątkowy komfort i szczególną ochronę najmniejszym i najdelikatniejszym dzieciom. Gdy mały pasażer podrośnie wkładkę można bardzo prosto usunąć.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - wyjątkowa regulacja

Wyjątkowa regulacja

 

Fotelik samochodowy Joie Spin 360 posiada unikatowy system regulacji zapewniający dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Nagłówek fotelika posiada 6 stopni regulacji wysokości, zaś kąt położenia fotelika można wybrać z 5 dostępnych pozycji. System ten, dający dużą swobodę i wygodę, jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze, dzięki temu możesz prosto wykorzystać pełnię możliwości fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - obracane siedzisko

Obracane siedzisko

 

Największym ułatwieniem w użytkowaniu fotelika jest jednak możliwość obrócenia siedziska Joie Spin 360 dookoła. Dzięki temu umieszczanie dziecka w foteliku samochodowym, jak i wyjmowanie go z niego po zakończeniu podróży nigdy nie było prostsze.

 

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - tapicerka wysokiej jakości

Tapicerka wysokiej jakości

 

Obicie fotelika samochodowego Joie Spin 360 jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane jest z oddychających materiałów. Dzięki temu fotelik zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza a skóra dziecka nie klei się do fotelika nawet podczas ciepłych dni. Wygodne siedzisko w miękkim, przyjemnym obiciu w połączeniu z odpowiednim ustawienie fotelika samochodowego to idealne połączenie w dążeniu do wygody dziecka.

 

 

Fotelik Joie Spin 360 dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Spin 360 - kolor Deep Sea Fotelik samochodowy Spin 360 - kolor Ember Fotelik samochodowy Spin 360 - kolor Grey Flannel
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 11.95 kg

 • Wymiary fotelika ustawionego przodem do kierunku jazdy: 55 x 45 x 67,1-76,5 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Wymiary fotelika ustawionego tyłem do kierunku jazdy: 66,1-69 x 45 x 56,8-63,3 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Wymiary bazy: 40 x 28,5 x 48 cm (dł. x szer. x wys.)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Joie Spin 360 posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 11.95 kg

 • Wymiary fotelika ustawionego przodem do kierunku jazdy: 55 x 45 x 67,1-76,5 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Wymiary fotelika ustawionego tyłem do kierunku jazdy: 66,1-69 x 45 x 56,8-63,3 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Wymiary bazy: 40 x 28,5 x 48 cm (dł. x szer. x wys.)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Joie Spin 360 posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego Joie Spin 360.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również