0

Wózki spacerowe (spacerówka)

Joie Litetrax 4 Flex Signature

Joie Litetrax 4 Flex Signature
Producent: Joie
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 059,00 PLN
Opis produktu

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature

 

Joie Litetrax 4 Flex Signature to zupełnie nowa odsłona znanej i wyjątkowo lubianej wśród rodziców i dzieci spacerówki Litetrax 4. Spacerówka posiada wszystkie funkcje swojego poprzednika, a ponadto została wyposażona w dodatkowy system amortyzacji Flex, który jeszcze lepiej tłumi drgania i wstrząsy wywoływane jazdą po nierównej nawierzchni. Wyjątkowo eleganckie tkaniny z pikowanym wzorem z pewnością przypadną do gustu rodzicom ceniącym sobie nie tylko funkcjonalność, ale i styl. Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg.

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - elegancka rączka obszyta eko-skórą; regulowane oparcie; łatwe składanie; obszerny kosz zakupowy; system amortyzacji Flex; rozkładana budka z filtrem UPF50+; wysokiej jakości materiały; barierka bezpieczeństwa; regulowany podnóżek; wyjątkowo elegancki design;

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - łatwe składanie

 

 

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature wyposażony jest w elegancki i praktyczny stelaż. Wózek wyjątkowo łatwo się składa (możesz zrobić to jedną ręką), a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co pozwala na jego łatwy transport oraz przechowywanie. Wózek wyposażony jest w blokadę, która zapobiega przypadkowemu rozłożeniu się wózka. Spacerówka bez problemu zmieści się nawet w niewielkim bagażniku samochodu.

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - system flex

 

 

 

 

System Flex

 

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature wyposażony jest w system komfortowej jazdy Flex, który sprawia, że spacery są o 30% płynniejsze, niż w poprzednim modelu. System ten zapewnia dodatkową amortyzację wszystkich kół, co znacznie poprawia stabilność wózka podczas jazdy po nierównościach.

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - elegancka rączka

 

 

 

Elegancka rączka

 

Rączka wózka spacerowego Joie Litetrax 4 Flex Signature obszyta jest elegancką eko-skórą w kolorze koniakowym, co nadaje wózkowi niepowtarzalnego stylu i charakteru. Wózek z pewnością przypadnie do gustu rodzicom ceniącym sobie styl.
 

 
 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - rozkładana budka

 

 

 

Rozkładana budka

 

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature wyposażony jest w obszerną budkę, którą w razie potrzeby możesz rozłożyć, aby zapewnić dziecku cień lub osłonić je od wiatru.

 
 
 
 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signaure - pełna regulacja

 

 

 

Pełna regulacja

 

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature umożliwia rozłożenie oparcia do pozycji w pełni leżącej, a ponadto pozwala na 2-stopniową regulację podnóżka, dzięki czemu bez trudu dostosujesz wózek odpowiednio do potrzeb swojego dziecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - obszerny kosz zakupowy]

 

 

 

Obszerny kosz zakupowy

 

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature wyposażony jest w pojemny kosz zakupowy, do którego dostęp nie jest w żaden sposób utrudniony, co pozwala na korzystanie z niego w dowolnym momencie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Joie Litetrax 4 Flex Signature - amortyzacja wszystkich kół

 

 

 

Amortyzacja wszystkich kół

 

Wózek spacerowy Joie Litetrax 4 Flex Signature wyposażony jest w system amortyzacji wszystkich kół, dzięki czemu wózek redukuje drgania i wstrząsy wywoływane jazdą po nierównym terenie, co korzystnie wpływa na samopoczucie dziecka w trakcie spaceru.

 

 

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary wózka:

 

  • Waga: 10 kg

  • Wymiary rozłożonego wózka: 104x59,5x102 cm

  • Wymiary złożonego wózka: 81x59,5x36 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy