Jane Gravity i-Size - fotelik samochodowy 0-18kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

Jane Gravity i-Size


Jane Gravity i-Size
Producent: Jane
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 889,00 PLN
1 889,00 PLN
Kolor Jane:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size

 

Jane Gravity i-Size to wyjątkowo wygodny, bezpieczny i funkcjonalny fotelik samochodowy z możliwością obrotu o 360 stopni. Fotelik spełnia restrykcyjne wymagania normy i-Size. Fotelik montowany jest wyłącznie za pomocą systemu Isofix i może być zamontowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia - od 40 do 104cm. 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - obrotowy

Obrotowy

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size pozwala na obracanie go o 360 stopni, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika jest znacznie łatwiejsze. Pozwala to również na prawidłowe dociągnięcie pasów i zabezpieczenie dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Przodem lub tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size może być zamontowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu z łatwością dostosujesz kierunek jazdy odpowiednio dla swojego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - miękka wkładka redukcyjna

Miękka wkładka redukcyjna

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size wyposażony jest w miękką i wygodną wkładkę redukcyjną dla mniejszych dzieci. Dzięki niej w foteliku mogą podróżować nawet wcześniaki (od 40 cm).

 

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size umożliwia regulację zagłówka w 5 pozycjach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go odpowiednio do potrzeb swojego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - regulowane oparcie

Regulowane oparcie

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size pozwala na 4-stopniową regulację pochylenia oparcia, dzięki czemu w łatwy sposób zapewnisz dziecku komfortową i wygodną pozycję.

 

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w stabilnej pozycji i zapewniają mu bezpieczeństwo w razie zderzenia czołowego.

 

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - nowa wspierająca

Noga wspierająca

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size zawiera w zestawie nogę stabilizującą, która zapobiega obracaniu się fotelika i utrzymuje go w stabilnej i bezpiecznej pozycji, co przekłada się na większy poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Jane Gravity i-Size - kolor black Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Denim Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Lavastone Black Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Manhattan Grey
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy