0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

GB - Vaya 2 I-Size Sensorsafe

GB - Vaya 2 I-Size Sensorsafe
Producent: GB
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
od 1 999,00 PLN
1 999,00 PLN
Kolor GB:

Opis produktu

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size Sensorsafe

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size to nowa wersja znanego i wyjątkowo cenionego wśród rodziców fotelika samochodowego GB Vaya. Vaya 2 i-Size charakteryzuje się udoskonaloną konstrukcją fotelika oraz poprawą systemów bezpieczeństwa. Ponadto producent odświeżył nieco kolorystykę, wśród której każdy rodzic znajdzie coś dla siebie. Fotelik samochodowy GB Vaya 2 i-Size podobnie jak poprzednik, przeznaczony jest jest dla dzieci do 4 roku życia (0-18 kg, do 105 cm). Fotelik spełnia normę I-Size, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych fotelików w swojej klasie. Fotelik samochodowy GB Vaya 2 i-Size umożliwia obrót o 360 stopni, co znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Vaya 2 umożliwia przewożenie dziecka zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik montowany jest na bazie Isofix, która wyposażona jest w nogę stabilizującą, dzięki której fotelik jest stabilny i nie pochyla się do przodu ani do tyłuFotelik ten wyposażony jest w nowoczesne narzędzie Sensorsafe. System ten składa się z dwóch elementów: specjalnego klipsa na pasach oraz nadajnika, który umieszczany jest w gnieździe OBD samochodu (każdy samochód posiada takie gniazdo). Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu sensorsafe, należy pozwiązać go z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie jedynie smartfony z systemem iOS i Android). System Sensorsafe przekazuje wszystkie istotne informacje o dziecku: czy dziecko jest prawidłowo zapięte, czy temperatura jest odpowiednia, system powiadomi Cię, gdy przekroczysz czas jazdy z dzieckiem w foteliku (ciągłej jazdy), a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth przypomni Ci o zabraniu dziecka z fotelika.

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size - fotelik z systemem sensorsafe

 

 

Sensorsafe

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 i-Size Sensorsafe wyposażony jest w nowoczesny system Sensorsafe, który składa się z dwóch elementów: inteligentnego klipsa oraz nadajnika, montowanego w gnieździe diagnostycznym OBD samochodu. System ten pozwala łączyć się z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie aplikacja dostępna jest jedynie na system iOS oraz Android). Sensorsafe przekazuje do aplikacji wiele istotnych informacji na temat dziecka: czy jest prawidłowo zapięte, czy temperatura w samochodzie jest odpowiednia, system powiadomi Cię o zbyt długiej jeździe z dzieckiem w foteliku, a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth - przypomni o zabraniu dziecka z fotelika.

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size - sensorsafe

 

Fotelik obracany o 360°

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size 2018 wyposażony jest w system, który pozwala w łatwy sposób obracać fotelik o 360 stopni. Rozwiązanie to znacznie ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika. 

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size - zabezpieczenie boczne L.S.P

Zabezpieczenie boczne L.S.P

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size posiada system zabezpieczający dziecko przed skutkami uderzeń bocznych (L.S.P System). Z boku fotelika zamontowane są specjalne wkładki teleskopowe, które pochłaniają energię powstałą na skutek zderzeń bocznych. Wkładki teleskopowe można w łatwy sposób regulować - w taki sposób, aby dopasować odległość fotelika do drzwi samochodu.

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size - zabezpieczenie boczne L.S.P

Homologacja I-Size

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size spełnia europejską normę bezpieczeństwa fotelików samochodowych I-size. Norma ta nakazuje przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia.

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size - system Isofix + noga stabilizująca

 

System Isofix + noga stabilizująca

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size montowany jest na bazie Isofix, dzięki czemu ryzyko związane z nieprawidłowym montażem jest znacznie mniejsze. Dodatkowo GB Vaya 2 i-Size wyposażony jest w nogę stabilizującą, która dodatkowo poprawia stabilność fotelika.

 

Fotelik samochodowy GB vaya 2 I-Size 2018 - 12-stopniowa regulacja zagłówka

 

12-stopniowa regulacja zagłówka

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size umożliwia 12-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu w łatwy sposób ustawisz go tak, by zapewnić dziecku pełen komfort w czasie podróży. Odpowiednio ustawiony zagłówek wpływa nie tylko na komfort dziecka, ale i bezpieczeństwo w trakcie podróży. 

 

 

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size - 5-stopniowa regulacja fotelika

 

5-stopniowa regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size umożliwia 5-stopniową regulację pozycji fotelika, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz fotelik idealnie do potrzeb swojego dziecka. Fotelik pozwala na ustawienie go w 5 pozycjach tyłem do kierunku jazdy oraz w 3 pozycjach przodem do kierunku jazdy. 

 
 
 

Fotelik samochodowy GB Vaya 2 I-Size z Sensorsafe występuje w kolorach: 

 

 

VAYA 2 I-SIZE Laguna Blue VAYA 2 I-SIZE Lux Black VAYA 2 I-SIZE Sapphire BlueVAYA 2 I-SIZE Satin BlackVAYA 2 I-SIZE Silver Fox Gray
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14,9 kg

 • Wymiary: długość: 70 cm, szerokość: 43 cm, wysokość: 63,5 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • i-Size (od urodzenia do 105 cm wzrostu)

 • do 18 kg

 

Jakość i nagrody:

 

 • Dobra ocena w testach zderzeniowych OAMTC

 • Dobra ocena w testach zderzeniowych TCS

 • German Design Award Winner 2018 

 • Reddot Award 2017 Winner

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14,9 kg

 • Wymiary: długość: 70 cm, szerokość: 43 cm, wysokość: 63,5 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • i-Size (od urodzenia do 105 cm wzrostu)

 • do 18 kg

 

Jakość i nagrody:

 

 • Dobra ocena w testach zderzeniowych OAMTC

 • Dobra ocena w testach zderzeniowych TCS

 • German Design Award Winner 2018 

 • Reddot Award 2017 Winner

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy