0

Wózki spacerowe (spacerówka)

GB Melio 2w1

GB Melio 2w1
Producent: GB
Rodzaj: Wózek dziecięcy 2w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
4 098,00 PLN
Opis produktu

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1

 

Wózek GB Melio 2w1 to nowość marki GB! Wózek miał premierę na targach Kind and Jugend w Kolonii we wrześniu 2018. GB Melio to wózek dwufunkcyjny z gondolą Lux dla dzieci od urodzenia oraz siedziskiem spacerowym dla dzieci do 17kg. Dodatkowo w stelaż wózka można wpiąć fotelik samochodowy GB Idan (do dokupienia osobno).

 
 
 
Wózek dziecięcy GB Melio 2w1
 

Spacerówka GB Melio

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - gondola Lux

Gondola Lux

 

Gondola Lux w wózku Melio 2w1 wyposażona jest w miękki, wysokiej jakości materacyk, który zapewnia wygodny odpoczynek i drzemkę. Wnętrze gondoli wykonane jest ze 100% bawełny, który sprawia, że dziecko będzie się czuło przytulnie i bezpiecznie.  Uchwyt do przenoszenia gondoli pokryty jest tą samą eko skórą co rączka do prowadzenia. Uchwyt ułatwia przenoszenie gondoli i zapewnia jej stabilność. Gondola przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do 9kg (ok. 6 miesiąca) lub do momentu, kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - pięknie zaprojektowany i funkcjonalny

Pięknie zaprojektowany i funkcjonalny

 

Każdy element wózka GB Melio 2w1 jest zaprojektowany w ten sposób, żeby być jednocześnie piękny i funkcjonalny. Na przykład punkt wpięcia w stelaż poszczególnych elementów wózka (spacerówki, gondoli, fotelika) wygląda jak ozdoba. Wszystko jest tak proste, że wystarczy jedno kliknięcie.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - płynna jazda

Płynna jazda

 

Dzięki małemu rozstawowi kół (49cm) i przednim, obrotowym kołom, GB Melio 2w1 bardzo płynnie się prowadzi. Elegancka rączka wykończona wysokiej jakości eko skórą dodatkowo ułatwia prowadzenie wózka. Idealny wózek do miasta, jazdy komunikacją miejską, windą czy na zakupy do centrum handlowego. Zawieszenie na wszystkie koła zapewnia miękką i cichą jazdę.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - lekki

Lekki

 

GB Melio oddaje istotę wyluzowanego, miejskiego trybu życia. W wersji spacerowej waży jedynie 8,9kg i ma jedynie 49cm szerokości, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem rodziców, którzy lubią ruch. Jego kompaktowa konstrukcja została wypełniona maksymalną funkcjonalnością i komfortem.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - wkładka w spacerówce

Wkładka w spacerówce

 

Spacerówka GB Melio wyposażona jest w miękką, wyściełaną wkładkę, która nie tylko zapewnia wygodę, ale także ogrzewa dziecko w chłodniejsze dni. Kiedy dziecku jest gorąco wkładkę można wyjąć. Oparcie wózka pokryte jest siateczką, która zapewnia odprowadzenie ciepła z wózka i przewiew.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - składanie

Składanie

 

Wózek GB Melio można złożyć jedną ręką razem z siedziskiem spacerowym. Po złożeniu wózek lub stelaż może stać samodzielnie w pionie, co ułatwia jego przechowywanie oraz transport.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - optymalna wysokość siedziska

Optymalna wysokość siedziska

 

Siedzisko spacerowe GB Melio położone jest wyżej na wysokości 50cm. Ma to chronić dziecko przed kontaktem z podłożem, kurzem i brudnym powietrzem przy ziemi.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - regulacja wózka

Regulacja wózka

 

GB Melio wyposażony jest w regulowane oparcie oraz podnóżek w wersji spacerowej. Oba można ustawić w czterech różnych pozycjach, uzyskując pozycję najwygodniejszą dla dziecka. Oparcie można opuścić do pozycji płaskiej. Elementy wózka można regulować jedną ręką. Siedzisko spacerówki można wpiąć przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - Budka XXL

Budka XXL

 

Budka XXL w wózku GB Melio 2w1 chroni dziecko przed rażącym słońcem. Dodatkowo budka pokryta jest filtrem przeciwsłonecznym UPF50+, który odbija szkodliwe promieniowanie. Po bokach rozkładanej budki znajdują się zamykane otwory wentylacyjne pokryte siatką.

 

 

 

Wózek dziecięcy GB Melio 2w1 - a może 3w1, 4w1

2w1 a może 3w1, 4w1?

 

Wózek GB Melio 2w1 można przekształcić w wózek 3w1 a nawet 4w1. Wózek spełnia oczekiwania każdej rodziny z małym dzieckiem. Bardzo lekki Lite Cot, czyli kokon można włożyć do spacerówki rozłożonej na płasko i w ten sposób przewozić nawet noworodka. Spacerówka razem z Lite Cot może zastąpić gondolę. W minimalistyczny stelaż wózka GB Melio można również wpiąć fotelik samochodowy GB Idan, tworząc wygodny Travel System.

 

 

Wózek trafi do sprzedaży w 2019 roku!

 

Wózek dziecięcy 2w1 - GB Melio kolory gondoli Wózek spacerowy GB Melio kolory
 
 

Dane techniczne:

 

Waga spacerówki:

 

  • 8,9kg

 

Waga i wymiary gondoli:

 

  • 4,1kg  

  • 83x45x52cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Szczegóły

Waga spacerówki:

 

  • 8,9kg

 

Waga i wymiary gondoli:

 

  • 4,1kg  

  • 83x45x52cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy