ISOFIX

GB Everna-Fix

Promocja
GB Everna-Fix
1 049,00 PLN
Cena: 799,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor GB:

Kolor GB:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix

 

Everna-Fix to najnowszy model fotelika samochodowego marki GB. Fotelik umożliwia 12-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu idealnie dostosowuje się do rosnącego dziecka. Fotelik wyposażony jest w system L.S.P, który stanowi ochronę dziecka przed skutkami zderzeń bocznych. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję, chroniąc je na wypadek zderzenia czołowego. Wbudowany system wentylacji zapewni dziecku odpowiednią temperaturę, nawet w wyjątkowo ciepłe dni. Fotelik samochodowy GB Everna-Fix montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix oraz pasa kotwiczącego Top Tether i przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 36 kg. 

 

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix

 

 

 

System L.S.P.

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix wyposażony jest w system L.S.P, który zapewnia dziecku optymalną ochronę w czasie zderzenia bocznego. Zastosowanie systemu L.S.P redukuje siły powstałe na skutek zderzenia aż o 25%.

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix - system wentylacji

System wentylacji

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix wyposażony jest w system wentylacji, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu fotelika, zapewniając w ten sposób dziecku komfort nawet w czasie upalnych dni.

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix - system Isofix i pas kotwiczący Top Tether

System Isofix i pas kotwiczący Top Tether

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix, dzięki czemu montaż jest łatwy i bezpieczny. Ponadto fotelik posiada pas kotwiczący Top Tether, który stanowi dodatkowy punkt mocowania fotelika, zapewniając mu w ten sposób jeszcze lepszą stabilność.

 

 

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w foteliku. Tego typu pasy doskonale chronią dziecko na wypadek zderzenia czołowego. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa powinny być stosowane jedynie w 1 grupie wagowej.

 

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy GB Everna-Fix - kolor laguna blueFotelik samochodowy GB Everna-Fix - kolor london greyFotelik samochodowy GB Everna-Fix - kolor night blueFotelik samochodowy GB Everna-Fix - kolor Rose RedFotelik samochodowy GB Everna-Fix - kolor sweet pinkFotelik samochodowy GB Everna-Fix - kolor velvet black

 

 

Dane techniczne:

 

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Długość: 58 cm

  • Szerokość: 44 cm

  • Wysokość: 57-82 cm

  • Waga: 12,4 kg

 

Akcesoria w zestawie:

 

  • Prowadnice ISOFIX

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również