0

ISOFIX

GB Convy-Fix

GB Convy-Fix
Producent: GB
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 699,00 PLN
1 699,00 PLN
Kolor GB:

Opis produktu

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix 0-25kg

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix to najnowszy model stworzony przez markę GB. Fotelik Convy-Fix przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni narodzin aż do osiągnięcia wagi 25 kg (grupa wagaowa 0/1/2). Fotelik GB Convy-Fix może być montowany przodem i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik montowany jest za pomocą systemu Isofix. W pierwszej kolejności fotelik powinien być stosowany tyłem do kierunku jazdy - nawey do ok. 18 kg. Dzięki temu zapewnimy dzieciom najbezpieczniejsze warunki jazdy, ponieważ specjaliści zalecają przewożenie tyłem jako najbardziej bezpieczny sposób korzystania z fotelika samochodowego.

 

Fotelik samochodowy GB Convy Fix- opatentowany odchylany zagłówek

Jeden fotelik na 7 lat!

 

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix to fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dzięki specjalnej wkładce dla noworodków sprawdzi się dla dzieci już od pierwszych dni narodzin. Do ok. 4 roku życia zaleca się korzystanie z fotelika montując go tyłem do kierunku jazdy. Gb Canvy-Fix to wyjątkowo długość użytkowania, absolutna wygoda dla rodziców, którzy nie muszą się zajmować wybieraniem kolejnego fotelika dla dzieci oraz najwyższy komfort użytkowania dla dziecka.

 

 

Fotelik samochodowy GB Convy Fix - fotelik rośnie razem z dzieckiem

System Isofix

 

GB Convy-Fix to fotelik montowany za pomocą systemu Isofix. To rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo dziecka. Montaż na bazie Isofix jest łatwy i prosty w obsłudze. Stabilność konstrukcji zwiększa także dodatkowa noga podpierająca bazę. Fotelik posiada także specjalne wskaźniki, które pokazują czy fotel został prawidłowo zamocowany.

 

 

Fotelik samochodowy GB Convy Fix - Isofix

Technologia Redukcji Energii - ER Tech

 

Fotelik GB Convy-Fix posiada specjalny system ochronny, który gwarantuje dziecku wyższy poziom bezpieczeństwa podczas zderzenia czołowego. System koncentruje się na ochronie delikatnego kręgosłupa, odcinka szyjnego oraz głowy malucha. Technologia ER Tech zmniejsza dodatkowe siły działające na kręgosłup szyjny dziecka podczas zderzenia czołowego o ok. 20%. W momencie, gdy przeciążenia działające na dziecko podczas uderzenia są największe, wtedy aktywuje się technologia ER - zagłówek fotelika opuszcza się ograniczając działanie sił na szyję dziecka i blokuje się w najniższej - najbezpieczniejszej dla dziecka w tej chwili - pozycji.

 

 

Fotelik samochodowy GB Convy Fix - technologia er

L.S.P. - system zabezpieczenia bocznego

 

GB Convy-Fix posiada udoskonalony system ochrony bocznej, stanowiący dodatkową ochronę dziecka na wypadek uderzenia bocznego. Dzięki niemu w razie kolizcji cała energia zderzenia nie jest kierowana do wnętrza fotelika. System L.S.P. zmniejsza siły zderzenia bocznego o ok. 25%. Dodatkowo przed skutkami uderzenia bocznego chroni dziecko mocna skorupa absorbująca energię.

 

 

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix system ochrony bocznej

Wkładka dla noworodków

 

W zestawie z fotelikiem samochodowym GB Convy-Fix znajduje się specjalna wkładka dla noworodków, dzięki której fotelik jest odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni życia. Wkładka jest przeznaczona dla noworodków do ok. 3 miesiąca życia (lub 60 cm). Zamontowanie wkładki wewnątrz fotelika sprawia, że w fotelu zmniejsza się przestrzeń i jest on dopasowany do niewielkich rozmiarów dzieci. To bardzo ważne do stworzenia dla nich odpowiednio bezpiecznych warunków.

 

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix wkładka dla noworodka

 

System kontroli zabezpieczenia

 

System kontroli zabezpieczenia, który znajduje się w foteliku GB Convy-Fix zapewnia dbałość o to, żeby w odpowiednim momencie zamienić zabezpieczenie z 5-punktowych pasów fotelika na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.

 

Fotelik samochodowy GB Convy Fix

 

Prosta w obsłudze funkcja odchylania

 

W foteliku GB Convy-Fix zastosowano prosty w obsłudze system regulacji fotelika jedną ręką. Pozwala to na łatwe i szybkie dopasowanie fotelika do dziecka oraz zmianę pozycji z siedzącej na leżącą. Funkcja zapewnia dziecku maksymalny komfort podróży.

 
 

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix dostępny jest w kolorach: 

 

Fotelik samochodowy GB Convy-Fix Laguna Blue Fotelik samochodowy GB Convy-Fix London Grey Fotelik samochodowy GB Convy-Fix Night Blue Fotelik samochodowy GB Convy-Fix Rose Red Fotelik samochodowy GB Convy-Fix Sweet Pink Fotelik samochodowy GB Convy-Fix Velvet Black
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14,5

 • Wysokość: 64 cm

 • Szerokość: 44 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Od 0 do 25kg, czyli ok. 0-7 lat,

 • 0/1/2 grupa wagowa,

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik spełnia europejską normę bezpieczeństwa ECE R-44/04.

   

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 14,5 kg

 • Wysokość: 64 cm

 • Szerokość: 44 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Od 0 do 25kg, czyli ok. 0-7 lat,

 • 0/2/3 grupa wagowa,

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik spełnia europejską normę bezpieczeństwa ECE R-44/04.

   

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy