Montaż pasami

Espiro Kappa New

Espiro Kappa New
Cena: 529,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Espiro:

Kolor Espiro:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New

Espiro Kappa New to wyjątkowo bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy, który z racji swojej konstrukcji może służyć dziecku przez wiele lat. Przy produkcji fotelika zastosowano najnowocześniejsze technologie, które znacząco zwiększają poziom bezpieczeństwa dziecka. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 36 kg (1, 2 i 3 grupa wagowa).

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - pełna regulacja

Pełna regulacja

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New umożliwia regulację siedziska (5 pozycji), dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swojego dziecka. Odpowiednie dopasowanie siedziska zapobiega opadaniu główki dziecka podczas snu. Zagłówek fotelika (wysokość) możesz regulować (10 pozycji) wraz z wewnętrznymi pasami, dzięki czemu fotelik idealnie dopasowuje się do wymiarów dziecka i rośnie wraz z nim.

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - podwójne zabezpieczenie główki

Podwójne zabezpieczenie główki

Zagłówek fotelika samochodowego Espiro Kappa New podwójnie zabezpiecza główkę dziecka. Wyposażony jest w dodatkowe warstwy energochłonne, które absorbują energię w czasie wypadku i nie pozwalają jej dotrzeć do główki dziecka.

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - wkładka redukcyjna

Wkładka redukcyjna

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New wyposażony jest w specjalną wkładkę redukcyjną, która usztywnia małe dziecko i zapewnia mu poprawną i bezpieczną pozycję w foteliku.

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują stabilną pozycję dziecka w foteliku. Pasy posiadają antypoślizgowe ochraniacze, które chronią ramiona dziecka nie krępując przy tym jego ruchów.

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - double shaft safety system

Double shaft safety system

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New wyposażony jest w system double shaft safety. System ten odpowiada za zmniejszenie przemieszczania fotelika podczas zderzenia. Foteliki wyposażone w ten system osiągają znacznie lepsze wyniki w testach zderzeniowych.

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - double tension system

Double tension system

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New wyposażony jest w system double tension, który odpowiada za dodatkowe napięcie pasów po zamontowaniu fotelika. Rozwiązanie to znacznie poprawia stabilność fotelika i zapewnia większy poziom bezpieczeństwa Twojemu dziecku.

Fotelik samochodowy Espiro Kappa New dostępny w kolorach:

 Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - kolor 03  Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - kolor 07 Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - kolor 08
Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - kolor 10Fotelik samochodowy Espiro Kappa New - kolor 17

Dane techniczne:

Waga fotelika:

  • 9,2kg

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Fotelik samochodowy homologowany na podstawie regulaminu ECE R44/04 i produkowany w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001

Gwarancja:

  • 24 miesiące.

  • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon.

  • Odebranie wózka do serwisu i oddanie naprawionego Klientowi odbywa się na koszt firmy Espiro.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również