0


Wózki spacerowe (spacerówka)

Elodie Details Stockholm

Elodie Details Stockholm
Producent: Elodie Details
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
899,00 PLN
899,00 PLN
Kolor Elodie Details:

Opis produktu

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm

 
 

Magia szwedzkiego designu! Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm pokazuje, że nie trzeba jeszcze mówić ani chodzić by pokazać światu swój styl. Marka stworzona w Sztokholmie przez młodą matkę przyjęła misję wprowadzenia pięknych przedmiotów do codzienności tak, aby uprzyjemnić każdy dzień. Twoje dziecko na to zasługuje! Ładny wygląd byłby jednak niczym bez funkcjonalności: Elodie Details Stockholm z powodzeniem łączy obie te cechy! Wózek dla dzieci od ok. 6 miesięcy do ok. 3 lat (15 kg)

 
 
 
 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm cechy: wyjątkowe wzory; duży daszek przeciwsłoneczny; pasy bezpieczeństwa; wygodne siedzisko; łatwe składanie; lekka aluminiowa rama; zwinne koła; kosz na zakupy; rozkładane oparcie

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - jakość skandynawskiego designu

 

 

 

 

Jakość skandynawskiego designu

 

Ceniony na całym świecie skandynawski design, teraz w formie wózka spacerowego! Wózek Elodie Details Stockholm to wózek inny niż wszystkie: jego wyjątkowe wzornictwo zwraca na siebie uwagę na ulicy. Piękne kolory rozjaśniają szarą codzienność – możesz zadbać, by codzienność Twojego dziecka była kolorowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - funkcjonalność

 

 

Funkcjonalność

 

Z wózkiem spacerowym Elodie Details Stockholm codzienność jest nie tylko piękniejsza, ale i łatwiejsza – a to za sprawą funkcjonalności wózka! Elodie Details Stockholm pięknie wygląda lecz, co równie ważne, jest prosty do utrzymania w czystości – materiały wózka łatwo wyczyścisz! Duży daszek wózka, poza tym, że jest stylowy, zapewnia świetną ochronę przez słońcem i wiatrem. Rozłożony daszek gwarantuje idealne warunki do drzemki. Twoje dziecko może mieć prywatność i pełen spokój zawsze, kiedy tego potrzebuje.

 
 
 
 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - regulacja oparcia

 

 

 

 

Regulacja oparcia

 

Siedzisko wózka możesz łatwo regulować – kąt oparcia zmienisz jedną ręką. Co więcej, mechanizm umożliwiający ułożenie oparcia znajduje się na zewnątrz budki, nie musisz więc przeszkadzać dziecku. Kolejnym udogodnieniem jest regulowany podnóżek – podróże wózkiem nigdy nie były tak wygodne!

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - praktyczne koła

 

 

 

Praktyczne koła

 

Komfort wózka Elodie Details Stockholm odczuje również rodzic. Wyjątkowo duże koła wózka sprawiają, że wózek prowadzi się łatwo i przyjemnie. Niestraszne im także nierówności terenu! Przednie koła wózka obracają się o 360 stopni – dzięki temu możesz cieszyć się nadzwyczajną zwinnością wózka.

 
 
 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - bezpieczeństwo

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

Wózek Elodie Details Stockholm zawiera pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które łatwo i szybko dostosujesz do wzrostu swojej pociechy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - proste składanie i przenoszenie

 

 

Proste składanie i przenoszenie

 

Stelaż wózka Elodie Details Stockholm wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały ale i bardzo lekki – idealny na małe i większe podróże. Bez problemu zapakujesz Elodie Details Stockholm do bagażnika samochodu – wózek bardzo prosto się składa, zaś złożony zajmuje niewiele miejsca. Dodatkową zaletą jest dołączony do wózka pokrowiec podróżny na wózek – dzięki niemu ochronisz wózek przed kurzem oraz zapewnisz wózkowi ochronę w czasie podróży. Dzięki pokrowcowi łatwiej przeniesiesz złożony wózek Elodie Details Stockholm z miejsca na miejsce.

 
 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - przydatne akcesoria

 

 

Przydatne akcesoria

 

Z wózkiem Elodie Details Stockholm przechowasz mnóstwo rzeczy – duży, pojemny kosz w dole wózka pomieści nawet większe zakupy. Dodatkowa kieszonka w oparciu wózka pozwoli Ci mieć niezbędne drobiazgi zawsze pod ręką. Dzięki temu, że sam wózek jest tak lekki, możesz cieszyć się komfortową jazdą nawet z dodatkowym obciążeniem.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm dostępny w kolorach:

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - wzór Brilliant Black

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm - wzór Golden GreyWózek spacerowy Elodie Details Stockholm - wzór Graphic Grace

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 7,9 kg

  • Wymiary wózka rozłożonego: 50x64x100 cm

  • Wymiary wózka złożonego: 28x33x110 cm

  • Wymiary siedziska: szerokość: 33 cm, głębokość: 21-36 cm

  • Wymiary oparcia: szerokość: 31 cm, wysokość: 46 cm

  • Średnica kół: 16 cm

 

Akcesoria w zestawie:

 

  • Pokrowiec podróżny na wózek

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Wózek Elodie Details Stockholm jest zgodny z dyrektywą EN1888:2003

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Emilia W. napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Golden Grey jest tak samo piękny jak na zdjęciach :))) Trochę na niego czekaliśmy, ale było warto!