0

Nosidełka

Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott

Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott
Producent: Cybex
Rodzaj: Nosidełko
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 449,00 PLN
1 449,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Nosiedłko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott łączy w sobie funkcjonalność z wyjątkowym designem. Dzięki niemu każda mama może być bliżej swojego dziecka, a design nosidełka sprawia, że jest ono doskonałym elementem modowym dla nowoczesnych mam. Kolekcja Cherubs to efekt kolejnej kolaboracji marki Cybex ze znanym amerykańskim projektantem mody Jeremym Scottem. Motywem przewodnim kolekcji są cherubinki, czyli małe aniołki znane ze sztuki religijnej z czasów renesansu i baroku. Odważny i nietuzinkowy design nowej kolekcji z całą pewnością zwraca na siebie uwagę. Projektant stworzył kolekcję w kolorze Pink oraz Blue, dzięki czemu pasuje ona zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott - regulowane siedzisko oraz zagłówek

Regulowane siedzisko oraz zagłówek

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott pozwala na regulację pozycji zagłówka oraz siedziska, dzięki czemu rośnie ono wraz z dzieckiem, dlatego może być używane aż do 2 roku życia dziecka. Dziecko może być przenoszone w jednej z trzech pozycji: biodrowej (od 3 miesiąca), przodem do rodzica (od narodzin) lub na plecach (od 6 miesiąca).

 

 

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott - ergonomiczna pozycja dla dziecka

Ergonomiczna pozycja dla dziecka

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott zapewnia dziecku wyjątkowo komfortową, a jednocześnie zdrową dla niego pozycję. Pozycja przodem do rodzica zapewnia dziecku idealne rozłożenie nóg, co wpływa korzystnie na rozwój stawów biodrowych dziecka. Pozycja biodrowa pozwala dziecku odpoczywać na ramieniu rodzica, a przy okazji poznawać otoczenie. Pozycja na plecach przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Ułatwia ona utrzymanie ciężaru dziecka rodzicowi, a dziecku zapewnia wspaniałe widoki w trakcie spacerów.

 
 

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott dostępne w dwóch kolorach:

 

Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott - kolor Pink Nosidełko Cybex Yema Cherubs by Jeremy Scott - kolor Blue
 
 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

  • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon

Szczegóły

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

  • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy