Montaż pasami

CYBEX Aton 5

CYBEX Aton 5
Cena: 589,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Cybex:

Kolor Cybex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5

CYBEX Aton 5 to udoskonalona piąta generacja często nagradzanych i wyróżnianych w testach fotelików Aton. Firma CYBEX wraz z pediatrami i położnikami stworzyła nowe siedzisko, które zapewnia idealny kąt położenia pozycji leżącej i zapobiega opadaniu główki. Dzięki temu fotelik sprawdzi się szczególnie w wypadku wcześniaków i noworodków, które mają jeszcze niewykształcone mięśnie szyi. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około roku.  Fotelik może być zamontowany na bazie Isofix lub za pomocą pasów samochodowych tyłem do kierunku jazdy.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

CYBEX Aton 5 wyposażony jest w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa Y chroniące dziecko przed obrażeniami, które powstają podczas zderzenia czołowego. Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. to nowoczesne, regulowane osłony boczne, umocowane od strony drzwi samochodu. Energia uderzenia przekazywana jest przez System Teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię zderzenia, ochraniając dziecko.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

Zintegrowany z trzypunktowymi pasami zagłówek posiada ośmiostopniową regulację. Jednoczesna zmiana wysokości zagłówka oraz pasów pozwala uniknąć złego dopasowania i przypięcia dziecka. Miękka wkładka redukcyjna CYBEX Aton 5 połączona z zagłówkiem umożliwia regulację ustawienia bioder niemowlęcia. Wkładkę można wyjąć, dzięki czemu starsze dziecko ma więcej miejsca. Tapicerka jest zdejmowana i można ją prać w pralce.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - regulacja wysokości siedziska

Regulacja wysokości siedziska

Firma CYBEX wraz z niemieckimi lekarzami i położnymi opracowała idealny dla kręgosłupa wcześniaków i noworodków kąt położenia siedziska. Rozwiązanie to jest idealne dla najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Pozycja fotelika CYBEX Aton 5 zapewnia najbardziej płaską z możliwych pozycji leżących, która zabezpiecza główkę przed pochylaniem do przodu oraz zmniejsza ryzyko uduszenia. Regulacja wysokości siedziska pozwala także na uzyskanie jak najwygodniejszej pozycji dla starszych dzieci.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - szeroka budka

Szeroka budka

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przez słońcem i wiatrem. Budka fotelika samochodowego Cybex Aton 5 spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budka posiada czterostopniowy system regulacji a w razie potrzeby można ją złożyć tak, że staje się niewidoczna.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kompatybilny w wózkami

Kompatybilny z wózkami

Fotelik Aton 5 w połączaniu z kompatybilnymi wózkami CYBEX lub innej firmy może stać się elementem zestawu podróżnego. Dzięki temu po spacerze nie musisz przenosić dziecka z gondoli do fotelika, wystarczy wypiąć fotelik, nie przerywając zajęć dziecka. Możliwość wpięcia fotelika do stelaża wózka, oszczędza miejsce podczas podróży, kiedy nie musisz zabierać ze sobą gondoli lub siedziska.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - dwa sposoby montażu za pomocą pasów bezpieczeństwa lub bazy ISOFIX

Dwa sposoby montażu

Fotelik CYBEX Aton 5 może być zamontowany w samochodzie za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa lub bazy ISOFIX. Dzięki możliwości wyboru sposobu instalacji fotelik pasuje do większości modeli samochodów.

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 2020 dostępny w kolorach:

Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Magnolia Pink Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Navy Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Soho Grey Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor River Blue Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Granite Black Fotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Deep BlackFotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Autumn GoldFotelik samochodowy CYBEX Aton 5 - kolor Classic Beige

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

 • Waga: 4,8 kg

 • Wymiary: 64x43x39-56 cm

Grupa wagowa dzieci:

 • Dla dzieci od pierwszych dni do około 12 miesiąca życia

 • Od 0 - 13 kg - 0+ i I grupa wagowa

Gwarancja:

 • Kolekcje starsze niż z 2013 mają 2 lata gwarancji.

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

Jakość i bezpieczeństwo:

 • Certyfikat ECE R44-04

 • Dobra ocena w teście ADAC 2017

 • Dobra ocena fotelika z bazą Base 2 w teście ADAC 2017

 • Dobra ocena fotelika z bazą Base 2-fix w teście ADAC 2017

 • Dobra ocena w teście OAMTC w 2017

 • Dobra ocena fotelika z bazą Base 2 w teście OAMTC 2017

 • Cztery gwiazdki z bazą Base 2-fix w teście TCS 2017

 • Cztery gwiazdki w teście TCS 2017

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy