0

ISOFIX

CYBEX Solution Z-Fix for Scuderia Ferrari

CYBEX Solution Z-Fix for Scuderia Ferrari
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 249,00 PLN
1 249,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix for Scuderia Ferrari

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci od trzeciego roku do dwunastu lat (15-36kg). Fotelik rośnie razem z dzieckiem i dostosowuje się do jego potrzeb na każdym etapie rozwoju. Najnowsza kolekcja for Scuderia Ferrari powstała na licencji włoskiej marki samochodów sportowych - Ferrari. Powstała cała linia produktów for Scuderia Ferrari, a fotelik Solution Z-fix jest jednym z nich.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix - regulacja wysokości i szerokości

Regulacja wysokości i szerokości

 

Automatyczna regulacja szerokości i wysokości fotelika pozwala dostosować go idealnie do rozmiaru rosnącego dziecka. Tylko dobrze dopasowany fotelik odpowiednio chroni dziecko podczas podróży samochodem. Szerokość i wysokość fotelika Cybex Solution Z-fix for Scuderia Ferrari można ustawić w 12 różnych pozycjach. Regulacja jest tak łatwa w obsłudze, że można to zrobić jedną ręką. W foteliku można regulować także kąt pochylenia oparcia.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Opatentowana przez firmę Cybex regulacja zagłówka sprawia, że głowa i szyja dziecka znajduje się zawsze w strefie bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie podczas kolizji bocznych. Zagłówek fotelika Cybex Solution Z-fix for Scuderia Ferrarisprawia, że głowa dziecka nie opada nawet podczas snu. Oprócz zwiększenia bezpieczeństwa, regulacja zagłówka pozwala na ustawienie pozycji wygodnej do spania. W zagłówku znajduje się poduszka bezpieczeństwa, która w razie kolizji prowadzi głowę dziecka do bezpiecznej pozycji i chroni ją.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix for Scuderia Ferrari został wyposażony w system LSP Plus, który zabezpiecza dziecko przed skutkami kolizji bocznej. System ten zmniejsza siłę uderzenia aż o 25%, czyli minimalizuje skutki kolizji. Zoptymalizowana liniowa ochrona przed uderzeniami bocznymi (LSP Plus) wraz z wysokimi bokami, chroni dziecko. Fotelik został wykonany z materiału absorbującego siłę uderzenia.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix - montaż

Montaż

 

Dla większego bezpieczeństwa i stabilności fotelik Cybex Solution Z-Fix for Scuderia Ferrariwyposażony jest w system Isofix. Ten system montażu jest prosty i szybki w obsłudze. Złącza Isofix można złożyć, dzięki czemu z fotelika można korzystać także w samochodach nie wyposażonych w system Isofix.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution Z-fix - zintegrowany system wentylacji

Zintegrowany system wentylacji

 

Fotelik Cybex Solution Z-Fix for Scuderia Ferrariwyposażony jest w zintegrowany system wentylacji, który zapewnia dziecku chłód nawet podczas upalnych dni. System zapobiega nadmiernemu poceniu się dziecka w foteliku. System składa się z wielu kanałów w oparciu i siedzisku fotelika Cybex Solution Z-Fix for Scuderia Ferrari.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Z-Fix for Scuderia Ferrari dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Z-Fix - kolor Victory Black Fotelik samochodowy CYBEX Solution Z-Fix - kolor Silver Grey
 

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 7,2 kg

 • Wymiary: 40,5x53x62,5cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Grupy wagowe: II - 15-15kg, III - 22-36kg

 • Od około 3 do 12 lat

 

Gwarancja:

 

 • 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 7,2 kg

 • Wymiary: 40,5x53x62,5cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Grupy wagowe: II - 15-15kg, III - 22-36kg

 • Od około 3 do 12 lat

 

Gwarancja:

 

 • 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Nakładki ISOFIX

 • Pokrowiec na lato

 • Uchwyt na kubek

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy