0

ISOFIX

CYBEX Solution S i-Fix

CYBEX Solution S i-Fix
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
729,00 PLN
729,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix (i-Size)

 

CYBEX Solution S i-fix to premierowy model znanego fotelika Solution S-Fix, jednak tym razem jest to fotelik spełniający restrykcyjną normę i-Size, która określa do jakiego wzrostu dziecko powinno być przewożone tyłem do kierunku jazdy. Ponadto marka Cybex zapowiedziała zupełnie nowe, odświeżone kolory, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim maluchom i rodzicom. Cybex Solution S i-Fix bazuje na modelu S-Fix, który uchodzi za jeden z bezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej klasie. Fotelik wyposażony jest w szereg systemów dbających nie tylko o wygodę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo dziecka w trakcie podróży. Fotelik umozliwia regulację zagłówka oraz wyposażony jest zaawansowany system ochrony bocznej L.S.P., dzięki czemu jest on jednym z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej klasie. Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix przeznaczony jest dla dzieci od 100 do 150 cm wzrostu. Fotelik może być montowany za pomocą złączy ISOFIX lub pasów samochodowych.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - norma i-Size

Norma i-Size

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix spełnia normę i-Size, która wymaga od fotelika znacznie więcej niż w przypadku standardowych fotelików samochodowych. Fotelik samochodowy z normą i-Size przechodzi zupełnie inne testy zderzeniowe, a przede wszystkim kryterium jego używania nie opiera się na kryterium wagowym, a wzrostowym. To właśnie norma i-Size reguluje do jakiego wzrostu dziecko powinno być przewożone tyłem do kierunku jazdy.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - Opatentowany system ochrony głowy

Opatentowany System Ochrony Głowy

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix podobnie jak jego poprzednik, umożliwia 3-stopniową regulację pochylenia zagłówka, dzięki temu zapobiega on opadaniu główki podczas snu i cały czas utrzymuje główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa fotelika nawet podczas uderzenia bocznego. Pochylenie zagłówka wraz z systemem L.S.P chroni dziecko podczas kolizji bocznej.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - system ochrony bocznej

Doskonała ochrona boczna

 

Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. Cybex Solution S i-FIX to nowoczesne, regulowane osłony boczne umocowane od strony drzwi samochodu oraz zabezpieczenia głowy i barków. L.S.P. to zintegrowana liniowa ochrona przed uderzeniami bocznymi Energia uderzenia przekazywana jest przez System Teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię zderzenia, ochraniając dziecko a główka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika. Osłony L.S.P.  Solution S i-FIX mogą być niezależnie regulowane, dzięki czemu można je dopasować do każdego modelu samochodu. System L.S.P. Solution S i-FIX w porównaniu z poprzednim systemem L.S.P. absorbuje o 25% więcej energii podczas kolizji bocznej.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - system cyrkulacji powietrza

System cyrkulacji powietrza

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix wyposażony jest w system kanałów wentylacyjnych na siedzeniu i oparciu, dzięki czemu zapewnia on odpowiednią cyrkulację powietrza i utrzymuje prawidłową temperaturę dziecka, nawet podczas upałów. Dzięki temu skóra dziecka jest chroniona przed nadmiernym poceniem i podrażnieniami, a podróż w foteliku jest bardziej komfortowa. Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix zapewnia wygodne użytkowanie nawet podczas gorących dni.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Wysokość osłon główki i ramion w foteliku samochodowym Cybex Solution S i-Fix można dopasować do wzrostu i potrzeb dziecka, dzięki czemu fotelik “rośnie” razem z dzieckiem. Dwunastostopniowa regulacja sprawia, że fotelik jest odpowiedni zarówno dla dziecka w wieku 3, jak i 12 lat. Regulacja fotelika Cybex Solution S i-Fix jest bardzo łatwa w obsłudze, można to zrobić jedną ręką. Jednoczesna regulacja zagłówka i osłon ramion zapewnia idealne dostosowanie fotelika do wzrostu dziecka i zwiększa jego bezpieczeństwo. W foteliku można również ustawiać kąt położenia oparcia, co zapewnia wygodę podczas snu.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - łatwy montaż

Łatwy montaż

 

CYBEX Solution S i-Fix montowany jest w pojeździe za pomocą złączy ISOFIX lub pasów bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w specjalne zaczepy, które w razie potrzeby można złożyć i zamontować fotelik tradycyjnie - za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, dzięki temu rozwiązaniu fotelik pasuje do większości samochodów. Montaż Cybex Solution S i-Fix na uchwytach jest bardzo prosty, wystarczy jedno kliknięcie. ISOFIX zapewnia fotelikowi większą stabilność i bezpieczeństwo.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - długi okres użytkowania fotelika

Długi okres użytkowania fotelika samochodowego

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix przeznaczony jest dla dzieci od 100 do 150 cm wzrostu (od około 3 do 12 roku. Aby fotelik mógł pełnić swoją funkcję przez tak długi okres musi być wyposażony w mechanizmy umożliwiające jego dostosowanie do potrzeb rosnącego dziecka. Cybex Solution S i-Fix wyposażony jest w regulację wysokości zagłówka i oparcia oraz komfortowe, szerokie, głębokie siedzisko.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - skorupa absorbująca energię

Skorupa absorbująca energię 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix wyposażony jest w skorupę, która absorbuje energię i znacznie redukuje siły uderzenia powstałe w czasie kolizji. Rozwiązanie to chroni dziecko i znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - duże i wygodne siedzisko

Duże i wygodne siedzisko

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix wyposażony jest w szeroką i głęboką poduszkę siedziska, która zapewnia komfortową jazdę dla Twojego dziecka. Rozwiązanie to sprawia, że dziecko będzie czuło się komfortowo nawet w czasie wyjątkowo długich podróży. 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix 2020 dostępny jest w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Autumn GoldFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Classic BeigeFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Deep BlackFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Magnolia PinkFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Navy BlueFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - koor River BlueFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Soho GreyFotelik samochodowy CYBEX Solution S i-Fix - kolor Granite Black

 

 

 

Dane techniczne:

 

Waga:

 

 • 6,2kg

 

Wymiary fotelika:

 

 • Długość: 40,5cm

 • Szerokość: 50cm

 • Wysokość: 61cm

 

Gwarancja:

 

 • Fotelik samochodowy Solution S i-Fix ma 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normę i-Size

Szczegóły

 

Waga:

 

 • 6,2kg

 

Wymiary fotelika:

 

 • Długość: 40,5cm

 • Szerokość: 50cm

 • Wysokość: 61cm

 

Gwarancja:

 

 • Fotelik samochodowy Solution S i-Fix ma 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normę i-Size

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy