CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - fotelik samochodowy 15-36kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEJ PROMOCJI?
NAPISZ DO NAS!

CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari


CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
899,00 PLN
899,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari

 

CYBEX Solution S-fix for Scuderia Ferrari to najnowszy fotelik samochodowy z serii Solution marki Cybex. Teraz dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Fotelik powstał na licencji z włoskim producentem luksusowych samochodów - Ferrari. Powstała cała linia produktów for Scuderia Ferrari, a fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari jest jednym z nich. Fotelik charakteryzuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym designem, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom szybkich samochodów. Fotelik wyposażony jest w szereg systemów dbających nie tylko o wygodę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo dziecka w trakcie podróży. Fotelik wyposażony jest w regulację zagłówka oraz zaawansowany system ochrony bocznej L.S.P., dzięki czemu jest on jednym z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych w swojej klasie. Fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36 kg). Fotelik może być montowany za pomocą złączy ISOFIX lub pasów samochodowych.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - cybex for scuderia ferrari - wyjątkowa kolekcja

Cybex for Scuderia Ferrari - wyjątkowa kolekcja

 

Cybex for Scuderia Ferrari to najnowsza kolekcja marki Cybex. Kolekcja powstała na licencji włoskiego producenta sportowych samochodów - Ferrari. Kolorystyka wózka, detale oraz design nawiązują do pięknych i jedynych w swoim rodzaju włoskich supersamochodów. Piękne wykończenia i dbałość o każdy szczegół - to jest właśnie Cybex for Scuderia Ferrari. Produkty z tej linii przypadną do gustu nie tylko fanom szybkich samochodów. 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - Opatentowany system ochrony głowy

Opatentowany System Ochrony Głowy

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari umożliwia 3-stopniową regulację pochylenia zagłówka, dzięki temu zapobiega on opadaniu główki podczas snu i cały czas utrzymuje główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa fotelika nawet podczas uderzenia bocznego. Pochylenie zagłówka wraz z systemem L.S.P chroni dziecko podczas kolizji bocznej.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - system ochrony bocznej

System ochrony bocznej

 

Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. Cybex Solution S-FIX for Scuderia Ferrari to nowoczesne, regulowane osłony boczne umocowane od strony drzwi samochodu oraz zabezpieczenia głowy i barków.  L.S.P. to zintegrowana liniowa ochrona przed uderzeniami bocznymi Energia uderzenia przekazywana jest przez System Teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię zderzenia, ochraniając dziecko a główka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika. Osłony L.S.P.  Solution S-FIX for Scuderia Ferrari mogą być niezależnie regulowane, dzięki czemu można je dopasować do każdego modelu samochodu. System L.S.P. Solution S-FIX w porównaniu z poprzednim systemem L.S.P. absorbuje o 25% więcej energii podczas kolizji bocznej.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - system cyrkulacji powietrza

Zoptymalizowany system cyrkulacji powietrza

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari wyposażony jest w system kanałów wentylacyjnych na siedzeniu i oparciu, dzięki czemu zapewnia on odpowiednią cyrkulację powietrza i utrzymuje prawidłową temperaturę dziecka, nawet podczas upałów. Dzięki temu skóra dziecka jest chroniona przed nadmiernym poceniem i podrażnieniami, a podróż w foteliku jest bardziej komfortowa. Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari zapewnia wygodne użytkowanie nawet podczas gorących dni.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Wysokość osłon główki i ramion w foteliku samochodowym Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari można dopasować do wzrostu i potrzeb dziecka, dzięki czemu fotelik “rośnie” razem z dzieckiem. Dwunastostopniowa regulacja sprawia, że fotelik jest odpowiedni zarówno dla dziecka w wieku 3, jak i 12 lat. Regulacja fotelika Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari jest bardzo łatwa w obsłudze, można to zrobić jedną ręką. Jednoczesna regulacja zagłówka i osłon ramion zapewnia idealne dostosowanie fotelika do wzrostu dziecka i zwiększa jego bezpieczeństwo. W foteliku można również ustawiać kąt położenia oparcia, co zapewnia wygodę podczas snu.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - łatwy montaż

Łatwy montaż

 

CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari montowany jest w pojeździe za pomocą złączy ISOFIX lub pasów bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w specjalne zaczepy, które w razie potrzeby można złożyć i zamontować fotelik tradycyjnie - za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, dzięki temu rozwiązaniu fotelik pasuje do większości samochodów. Montaż Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari na uchwytach jest bardzo prosty, wystarczy jedno kliknięcie. ISOFIX zapewnia fotelikowi większą stabilność i bezpieczeństwo.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - długi okres użytkowania fotelika

Długi okres użytkowania fotelika samochodowego

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku. Aby fotelik mógł pełnić swoją funkcję przez tak długi okres musi być wyposażony w mechanizmy umożliwiające jego dostosowanie do potrzeb rosnącego dziecka. Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari wyposażony jest w regulację wysokości zagłówka i oparcia oraz komfortowe, szerokie, głębokie siedzisko.

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution S-Fix for Scuderia Ferrari dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - kolor Racing Red Fotelik samochodowy CYBEX Solution S-Fix for Scuderia Ferrari - kolor VIctory Black
 
 
 

Waga:

 

 • 6,2kg

 

Wymiary fotelika:

 

 • Długość: 40,5cm

 • Szerokość: 50cm

 • Wysokość: 61cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Grupy wagowe: II - 15-25 kg, III - 22-36 kg

 • Od około 3 do 12 lat

 

Akcesoria dodatkowe do dokupienia:

 

 • Uchwyt na kubek

 • Nakładki ISOFIX

 • Pokrowiec na lato

 

Gwarancja:

 

 • Fotelik samochodowy Solution S-Fix ma 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normy unijne ECE R44-04

Szczegóły

 

Waga:

 

 • 6,2kg

 

Wymiary fotelika:

 

 • Długość: 40,5cm

 • Szerokość: 50cm

 • Wysokość: 61cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Grupy wagowe: II - 15-25 kg, III - 22-36 kg

 • Od około 3 do 12 lat

 

Akcesoria dodatkowe do dokupienia:

 

 • Uchwyt na kubek

 • Nakładki ISOFIX

 • Pokrowiec na lato

 

Gwarancja:

 

 • Fotelik samochodowy Solution S-Fix ma 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normy unijne ECE R44-04

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy