0


Montaż pasami

CYBEX Solution Q3-Fix

CYBEX Solution Q3-Fix
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
od 899,00 PLN
899,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix

 

CYBEX Solution Q3-Fix zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody dzieciom z II i III grupy wagowej, czyli od około 3 do 12 roku życia, czyli do momentu, kiedy dziecko może jeździć bez fotelika, przypięte pasami. Fotelik wyposażony jest w regulację oparcia, zagłówka oraz system wentylacji powietrza, które gwarantują dziecku komfort nawet podczas najdłuższych podróży.

 
 
 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix cechy: energochłonne materiały; łatwa obsługa; trzystopniowa regulacja zagłówka; jednoczesna regulacja szerokości i wysokości; system kanałów wentylacyjnych; wbudowane zaczepy ISOFIX; montaż za pomocą Isofixu lub pasów samochodowych; teleskopowy system L.S.P; osłony boczne; system ochrony główki dziecka

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - opatentowany system ochrony głowy

 

 

 

 

Opatentowany System Ochrony Głowy

 

Dzięki trzystopniowej regulacji komfortowego zagłówka fotelika CYBEX Solution Q3-Fix główka dziecka ułożona jest w optymalnej pozycji. System Ochrony Głowy zapobiega opadaniu główki dziecka podczas snu i cały czas utrzymuje ją w strefie bezpieczeństwa fotelika. Oprócz ochrony, ten opatentowany zagłówek, zapewnia także wygodną pozycję do spania.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - regulacja fotelika

 

 

 

 

Regulacja fotelika

 

Jednoczesna regulacja szerokości i wysokości siedziska Solution Q3-Fix pozwala na jak najlepsze dopasowanie rozmiarów dziecka przez cały okres użytkowania, niezależnie czy dziecko ma 3 czy 12 lat. Obsługa regulacji jest tak prosta, że można to zrobić jedną ręką. Szerokość można zwiększyć o 8cm, natomiast wysokość o 20. Takie rozwiązanie zapewnia dziecku komfort, ale też utrzymuje główkę i barki dziecka w bezpiecznej strefie przez cały okres użytkowania.

 
 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - system cyrkulacja powietrza

 

 

 

System cyrkulacji powietrza

 

System kanałów wentylacyjnych w siedzisku i oparciu fotelika zapewnia cyrkulację powietrza i utrzymanie optymalnej temperatury, nawet podczas upałów. Dzięki temu skóra dziecka jest chroniona przed nadmiernym poceniem i podrażnieniami, a podróż w foteliku jest bardziej komfortowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - system L.S.P Plus

 

 

System L.S.P. Plus

 

Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. Plus to nowoczesne, regulowane osłony boczne, umocowane od strony drzwi samochodu. Energia uderzenia przekazywana jest przez System Teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię zderzenia, ochraniając dziecko. Dodatkowo siła bocznego zderzenia jest zmniejszana przez zabezpieczenia poduszki oraz osłony ramion i głowy. Dzięki temu głowa i ramiona pozostają w miejscu podczas kolizji.

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - prosty montaż

 

 

 

Prosty montaż

 

Fotelik CYBEX Solution Q3 -Fix montowany jest na systemie ISOFIX, który zapewnia mu stabilizację i zapobiega przesuwaniu się na siedzeniu samochodu. Dzięki wbudowanym w fotelik zaczepom montaż jest bardzo prosty i szybki, do wpięcia fotelika w bazę wystarczy jedno kliknięcie. W razie potrzeby zaczepy można złożyć, a Solution Q3-Fix przypiąć pasami samochodowymi.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - stylowy design

 

 

 

Stylowy design

 

Foteliki firmy CYBEX wytyczają trendy we wzornictwie i kolorystyce w całej branży. Istnieją dwa rodzaje tapicerki  fotelika Solution Q3-Fix. Tapicerka Comfort jest miękka i delikatna dla skóry dziecka a wersja Plus charakteryzuje się trwałym i wyjątkowo ekskluzywnym splotem, który przypomina denim. Tapicerkę można zdjąć i wyprać w pralce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix dostępny w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Graphite Black ComfortFotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Midnight Blue ComfortFotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor  Midnight Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Stardust Black Plus

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Manhattan Grey Plus

Fotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Stardust Black PlusFotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Autumn Gold PlusFotelik samochodowy CYBEX Solution Q3-Fix - kolor Autumn Gold Comfort

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 7,6 kg

  • Wymiary: 40,5x54x62,5cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Grupy wagowe: II - 15-15kg, III - 22-36kg

  • Od około 3 do 12 lat

 

Gwarancja:

 

  • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat ECE R44-04

 

Akcesoria dodatkowe:

 

  • Nakładki ISOFIX

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego Cybex Solution Q3-Fix.