0


Montaż pasami

CYBEX Solution M SL
Zapytaj o dostępność

CYBEX Solution M SL
Zapytaj o dostępność
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
499,00 PLN
499,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL

 

Cybex Solution M SL to nowa odsłona dobrze znanego i cenionego wśród rodziców fotelika samochodowego Cybex Solution M. Fotelik umożliwia pełną regulację, dzięki czemu rośnie on wraz z dzieckiem i może mu służyć od 3 do około 12 roku życia. System ochrony głowy oraz ochrony bocznej zapewnia dziecku bezpieczeństwo nawet podczas wyjątkowo groźnych kolizji, co potwierdzają najnowsze testy niemieckiej organizacji ADAC, zajmującej się badaniem poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 
 
 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - regulowany zagłówek; regulowany kąt pochylenia oparcia; system wentylacji; dobre wyniki w testach ADAC; materiały wysokiej jakości; miękka tapicerka; system ochrony bocznej L.S.P.; regulowana wysokość oparcia;

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - system ochrony bocznej

 

 

 

 

System ochrony bocznej 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M SL wyposażony jest w Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. Plus. System ten składa się z regulowanych osłon bocznych oraz zabezpieczenia głowy i barków. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały skupiają na sobie siłę uderzenia, chroniąc w ten sposób dziecko. Osłony L.S.P. możesz regulować niezależnie od siebie, dzięki czemu dopasujesz ich ustawienie do każdego modelu samochodu.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - łatwy montaż

 

 

 

 

 

Łatwy montaż

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M SL montowany jest za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, dzięki czemu pasuje do większości modeli samochodów.

 
 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - pełna regulacja

 

 

 

 

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M SL pozwala na regulację wysokości oparcia oraz osłony głowy, co sprawia, że fotelik rośnie wraz z dzieckiem i może służyć mu przez wiele lat. Ponadto fotelik umożliwia regulację kąta pochylenia oparcia, co pozwoli dziecku na wygodną i komfortową drzemkę w trakcie podróży.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - system ochrony głowy

 

 

 

System ochrony głowy 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M SL umożliwia 3-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu z łatwością ustawisz go w komfortowej i bezpiecznej pozycji dla Twojego dziecka. Prawidłowo ustawiony zagłówek zapobiega opadaniu główki podczas snu dziecka i utrzymuje ją w strefie bezpieczeństwa fotelika.

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - system wentylacji

 

 

 

System wentylacji

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M SL wyposażony jest w system kanałów wentylacyjnych znajdujących się w siedzisku oraz oparciu. Kanały te zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co ułatwia utrzymanie optymalnej temperatury, nawet w czasie wyjątkowo ciepłych dni. Przekłada się to na samopoczucie oraz komfort dziecka w czasie podróży.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL dostępny w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - kolor Blue MoonFotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - kolor Grey RabbitFotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - kolor Passion BlackFotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - kolor Purple RainFotelik samochodowy CYBEX Solution M SL - kolor Rumba Red

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 5,2 kg

  • Wymiary: 40,5x54x62,5cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Grupy wagowe: II - 15-25 kg, III - 22-36 kg

  • Od około 3 do 12 lat

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Spełnia normy unijne ECE R44-04 

  • Dobre wyniki w testach ADAC

Komentarze
a.kielbowicz@bchmarko.pl napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Nasze dziecko przesiadło się z Be safe 3x tyłem do kierunku jazdy gdzie miał 3 stopniową regulację do spania. Przedtem marudził , że gorąco teraz, że super. Bardzo dużo swobody, nie przegrzewa pleców i pupy. Sam się zapina i przypomina mi o napinaniu części udowej pasa. Ja jestem również zadowolony.