CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - fotelik samochodowy 15-36kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari


CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
979,00 PLN
979,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari

 

Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari to popularny fotelik samochodowy - teraz w zupełnie nowej odsłonie. Najnowsza kolekcja for Scuderia Ferrari powstała na licencji włoskiej marki samochodów sportowych - Ferrari. Powstała cała linia produktów for Scuderia Ferrari, a fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari jest jednym z nich. Fotelik wyróżnia się zupełnie nową kolorystyką oraz pięknymi wykończeniami nawiązującymi do pięknych i jedynych w swoim rodzaju włoskich samochodów marki Ferrari. Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari montowany jest za pomocą zaczepów Isofix, co znacznie zwiększa stabilność fotelika, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa dziecka. W razie potrzeby możesz złożyć zaczepy i zamontować fotelik tradycyjnie - za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w system ochrony głowy oraz system ochrony bocznej, dzięki czemu fotelik ten jest wyjątkowo bezpieczny, co potwierdzają wyniki testów ADAC. Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL przeznaczony jest dla dzieci od 3 do około 12 roku życia.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - cybex for scuderia ferrari - wyjątkowa kolekcja

Cybex for Scuderia Ferrari - wyjątkowa kolekcja

 

Cybex for Scuderia Ferrari to najnowsza kolekcja marki Cybex. Kolekcja powstała na licencji włoskiego producenta sportowych samochodów - Ferrari. Kolorystyka wózka, detale oraz design nawiązują do pięknych i jedynych w swoim rodzaju włoskich supersamochodów. Piękne wykończenia i dbałość o każdy szczegół - to jest właśnie Cybex for Scuderia Ferrari. Produkty z tej linii przypadną do gustu nie tylko fanom szybkich samochodów.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - łatwy montaż

Łatwy montaż

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari montowany jest w samochodzie za pomocą zaczepów Isofix, dzięki czemu montaż jest wyjątkowo łatwy, szybki i bezpieczny. Fotelik możesz jednak zamontować także metodą tradycyjną - za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - pełna regulacja

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrariumożliwia regulację wysokości oparcia oraz osłony głowy, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z dzieckiem i może służyć mu przez wiele lat. Ponadto fotelik pozwala na regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością ustawisz komfortową pozycję dla swojego dziecka, a nawet umożliwisz mu drzemkę w czasie podróży.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - system ochrony głowy

System ochrony głowy 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari umożliwia 3-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu bez problemu dostosujesz go odpowiednio do potrzeb swojego dziecka. Prawidłowo ustawiony zagłówek wpływa nie tylko na komfort, ale także na poziom bezpieczeństwa dziecka. Odpowiednio wyregulowany zagłówek zapobiega opadaniu główki dziecka w czasie snu i utrzymuje ją w strefie bezpieczeństwa fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - system ochrony bocznej

System ochrony bocznej 

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari wyposażony jest w zaawansowany system teleskopowy L.S.P. Plus, który składa się z regulowanych osłon bocznych oraz zabezpieczenia głowy i barków. W czasie kolizji energia powstała na skutek uderzenia przekazywana jest do skorupy fotelika, która wykonana jest z energochłonnych materiałów. Osłony L.S.P. możesz regulować niezależnie od siebie, co sprawia, że dostosujesz ich ustawienie do każdego modelu samochodu.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - system wentylacji

System wentylacji

 

Fotelik samochodowy Cybex Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari posiada system kanałów wentylacyjnych umieszczonych w siedzisku oraz oparciu. Zapewniają one prawidłową cyrkulację powietrza, co ułatwia utrzymanie optymalnej temperatury, nawet w czasie upalnych dni. Pozytywnie przekłada się to na samopoczucie dziecka oraz jego komfort w trakcie podróży.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - kolor Victory BlackFotelik samochodowy CYBEX Solution M-Fix SL for Scuderia Ferrari - kolor Racing Red

 

 

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 5,8 kg

 • Wymiary: 40,5x54x62,5cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Grupy wagowe: II - 15-25 kg, III - 22-36 kg

 • Od około 3 do 12 lat

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje sprzed 2013 roku mają 2 lata gwarancji

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normy unijne ECE R44-04

 • Dobre wyniki w testach ADAC

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 5,8 kg

 • Wymiary: 40,5x54x62,5cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Grupy wagowe: II - 15-25 kg, III - 22-36 kg

 • Od około 3 do 12 lat

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje sprzed 2013 roku mają 2 lata gwarancji

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normy unijne ECE R44-04

 • Dobre wyniki w testach ADAC

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja montażu fotelika samochodowego Cybex Solution M-Fix.