CYBEX Sirona Z I-Size - fotelik samochodowy z bazą Z - Boboland24.pl
0

ISOFIX

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari z Bazą Z


CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari z Bazą Z
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18 kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
2 398,00 PLN
2 398,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari z Bazą Z

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari z Bazą Z to nowa ulepszona wersja fotelika Sirona. Możliwość obrotu fotelika o 360 ° ułatwia wsiadanie i wysiadanie dziecka, a także w zależności od wzrostu dziecka ustawienie fotelika tyłem lub przodem do kierunku jazdy. System Driving Direction Control (DDC) gwarantuje poprawny montaż fotelika. Cybex Sirona Z i-Size montowana jest na bazie Z, która znajduje się w zestawie, tyłem do kierunku jazdy (minimum do 76cm) lub przodem do kierunku jazdy (od 76cm lub więcej). Cybex zaleca jazdę tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania wózka aż do 4 roku.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - Cybex for Scuderia Ferrari wyjątkowa kolekcja

Cybex for Scuderia Ferrari - wyjątkowa kolekcja

 

Cybex for Scuderia Ferrari to najnowsza kolekcja marki Cybex. Kolekcja powstała na licencji włoskiego producenta sportowych samochodów - Ferrari. Kolorystyka wózka, detale oraz design nawiązują do pięknych i jedynych w swoim rodzaju włoskich supersamochodów. Piękne wykończenia i dbałość o każdy szczegół - to jest właśnie Cybex for Scuderia Ferrari. Produkty z tej linii przypadną do gustu nie tylko fanom szybkich samochodów.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - obrót o 360 stopni z kontrolą kierunku

Obrót o 360 ° z kontrolą kierunku

 

Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari wyposażony jest  w mechanizm obrotu o 360 °, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika a także zmianę ustawienia fotelika z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy, w sytuacji, kiedy dziecko ma już za mało miejsca na nóżki. System Driving Direction Control (DDC) zapobiega używaniu fotelika przodem do kierunku jazdy, przed ukończeniem przez dziecko 15 miesięcy lub przed osiągnięciem 76cm wzrostu.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Tyłem (lub przodem) do kierunku jazdy

 

Fotelik Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari może być zamontowany tyłem do kierunku jazdy, przez cały okres użytkowania fotelika, czyli od 45 do 105cm. W razie potrzeby, czyli kiedy dziecko ma za mało miejsca na nóżki, ale po osiągnięciu 76cm, fotelik można obrócić przodem do kierunku jazdy. Jednak w testach zderzeniowych udowodniono, że dziecko podróżujące tyłem do kierunku jazdy, jest o 80% mniej narażone na obrażenia podczas zderzenia czołowego. Podczas uderzenie siły rozkładają się bardziej równomiernie. Marka Cybex zaleca korzystanie z fotelika Sirona Z i-Size tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - ochrona przed zderzeniem bocznym

Ochrona przed zderzeniem bocznym

 

W foteliku Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari zostały zastosowane zintegrowane osłony boczne tzw. system L.S.P. Osłony absorbują energię podczas zderzenie bocznego, przez co zapewniają większe bezpieczeństwo. Osłony wraz z energochłonnym materiałem, z którego zbudowany jest fotelik zmniejszają o 25% energię działającą na dziecko podczas uderzenia bocznego.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - technologia redukcji energii

Technologia redukcji energii

 

Zastosowanie technologii redukcji energii zapewnia większe bezpieczeństwo dziecka, w pozycji przodem do kierunku jazdy w przypadku zderzenia czołowego. “ER-Tech” w Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari  zmniejsza siły działające na szyję dziecka  w przypadku zderzenia czołowego o ponad 20% w porównaniu z innymi 5-punktowymi systemami uprzęży pasów bezpieczeństwa.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa w foteliku Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari  wyposażone są w jednoczesną regulację wysokości. Zagłówek można ustawić w 12 pozycjach, dzięki temu fotelik rośnie razem z dzieckiem. Oparcie fotelika można regulować i ustawić w pozycji od leżącej do siedzącej. Oparcie można ustawić w 5 pozycjach tyłem do kierunku jazdy i w 3 pozycjach przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - montaż na bazie Isofix

Montaż na bazie Isofix

 

Baza Isofix gwarantuje szybki i łatwy montaż oraz zwiększa stabilność i bezpieczeństwo fotelika. Baza Z, na której montuje się fotelik Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari  wyposażona jest w nogę stabilizującą, która za pomocą kolorowych świateł sygnalizuje prawidłowy lub nieprawidłowy montaż. Baza zmniejsza ryzyko nieprawidłowego montażu.  Fotelik Cybex Sirona Z i-Size można zamontować jedynie na Bazie Z, która znajduje się w zestawie.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - system modułowy

System modułowy

 

Na bazie Cybex Z można zamontować nie tylko fotelik Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari , ale także fotelik dla dzieci od urodzenia do 13kg - Cybex Cloud Z i-Size. Kupując jedną bazę, można z niej bezpiecznie korzystać przy dwóch fotelikach, przez cztery lata. Jest to oszczędność dla rodziców.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - pięciopunktowe pasy

Pięciopunktowe pasy

 

Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari  wyposażony jest w pięciopunktowy pas bezpieczeństwa. Wysokość pasów jest regulowana razem z wysokością pasów i można je ustawić w 12 pozycjach. Fotelik wyposażony jest w magnetyczne uchwyty na pasy, ułatwiające wkładanie i wyjmowanie dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - europejska norma i-Size

Europejska norma i-Size

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari spełnia najnowszą europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - premiera na targach dziecięcych w Kolonii 2018

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z I-Size for Scuderia Ferrari dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - kolor Victory BlackFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size for Scuderia Ferrari - kolor Silver Grey

 

 

Waga:

 

 • 15kg

 

Rozmiar fotelika:

 

 • Długość: 71cm

 • Szerokość: 44cm

 • Wysokość: 63,5cm

 

Akcesoria dodatkowe do dokupienia:

 

 • Złącza ISOFIX,

 • Pokrowiec na lato

 

Dla dzieci:

 

 • Dla dzieci od 45 cm do 105cm

 • Do około 4 lat

 

Gwarancja:

 

 • Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z I-Size ma 3 letnią gwarancję.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04

 • Norma bezpieczeństwa I-Size (R129)

Szczegóły

Waga:

 

 • 15kg

 

Rozmiar fotelika:

 

 • Długość: 71cm

 • Szerokość: 44cm

 • Wysokość: 63,5cm

 

Akcesoria dodatkowe do dokupienia:

 

 • Złącza ISOFIX,

 • Pokrowiec na lato

 

Dla dzieci:

 

 • Dla dzieci od 45 cm do 105cm

 • Do około 4 lat

 

Gwarancja:

 

 • Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z I-Size ma 3 letnią gwarancję.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04

 • Norma bezpieczeństwa I-Size (R129)

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy