Witamy w sklepie Boboland24.pl!Cieszymy się, że tu jesteś! Mamy dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy rabat w wysokości 30 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Kod dotyczy zamówień powyżej 249 zł i ważny jest 7 dni.
Kod rabatowy nie łączy się z promocjami.
Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

ISOFIX

CYBEX Sirona Z i-Size

CYBEX Sirona Z i-Size
Cena: 1 299,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Cybex:

Kolor Cybex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size to nowa ulepszona wersja fotelika Sirona. Możliwość obrotu fotelika o 360 ° ułatwia wsiadanie i wysiadanie dziecka, a także w zależności od wzrostu dziecka ustawienie fotelika tyłem lub przodem do kierunku jazdy. System Driving Direction Control (DDC) gwarantuje poprawny montaż fotelika. Cybex Sirona Z i-Size montowana jest na bazie Z (do dokupienia osobno) tyłem do kierunku jazdy (minimum do 76cm) lub przodem do kierunku jazdy (od 76cm lub więcej). Cybex zaleca jazdę tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania wózka aż do 4 roku.

 

Uwaga! Na zdjęciach pokazany jest fotelik Cybex Sirona Z i-Size z bazą Z. Baza Z nie znajduje się w zestawie.

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - obrót o 360 stopni z kontrolą kierunku

Obrót o 360 ° z kontrolą kierunku

 

Cybex Sirona Z i-Size wyposażony jest  w mechanizm obrotu o 360 °, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika a także zmianę ustawienia fotelika z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy, w sytuacji, kiedy dziecko ma już za mało miejsca na nóżki. System Driving Direction Control (DDC) zapobiega używaniu fotelika przodem do kierunku jazdy, przed ukończeniem przez dziecko 15 miesięcy lub przed osiągnięciem 76cm wzrostu.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Tyłem (lub przodem) do kierunku jazdy

 

Fotelik Cybex Sirona Z i-Size może być zamontowany tyłem do kierunku jazdy, przez cały okres użytkowania fotelika, czyli od 45 do 105cm. W razie potrzeby, czyli kiedy dziecko ma za mało miejsca na nóżki, ale po osiągnięciu 76cm, fotelik można obrócić przodem do kierunku jazdy. Jednak w testach zderzeniowych udowodniono, że dziecko podróżujące tyłem do kierunku jazdy, jest o 80% mniej narażone na obrażenia podczas zderzenia czołowego. Podczas uderzenie siły rozkładają się bardziej równomiernie. Marka Cybex zaleca korzystanie z fotelika Sirona Z i-Size tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - ochrona przed zderzeniem bocznym

Ochrona przed zderzeniem bocznym

 

W foteliku Cybex Sirona Z i-Size zostały zastosowane zintegrowane osłony boczne tzw. system L.S.P. Osłony absorbują energię podczas zderzenie bocznego, przez co zapewniają większe bezpieczeństwo. Osłony wraz z energochłonnym materiałem, z którego zbudowany jest fotelik zmniejszają o 25% energię działającą na dziecko podczas uderzenia bocznego.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - technologia redukcji energii

Technologia redukcji energii

 

Zastosowanie technologii redukcji energii zapewnia większe bezpieczeństwo dziecka, w pozycji przodem do kierunku jazdy w przypadku zderzenia czołowego. “ER-Tech” w Cybex Sirona Z i-Size zmniejsza siły działające na szyję dziecka  w przypadku zderzenia czołowego o ponad 20% w porównaniu z innymi 5-punktowymi systemami uprzęży pasów bezpieczeństwa.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa w foteliku Cybex Sirona Z i-Size wyposażone są w jednoczesną regulację wysokości. Zagłówek można ustawić w 12 pozycjach, dzięki temu fotelik rośnie razem z dzieckiem. Oparcie fotelika można regulować i ustawić w pozycji od leżącej do siedzącej. Oparcie można ustawić w 5 pozycjach tyłem do kierunku jazdy i w 3 pozycjach przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - montaż na bazie Isofix

Montaż na bazie Isofix

 

Baza Isofix gwarantuje szybki i łatwy montaż oraz zwiększa stabilność i bezpieczeństwo fotelika. Baza Z, na której montuje się fotelik Cybex Sirona Z i-Size wyposażona jest w nogę stabilizującą, która za pomocą kolorowych świateł sygnalizuje prawidłowy lub nieprawidłowy montaż. Baza zmniejsza ryzyko nieprawidłowego montażu. Fotelik Cybex Sirona Z i-Size można zamontować jedynie na Bazie Z - do kupienia osobno.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - system modułowy

System modułowy

 

Na bazie Cybex Z można zamontować nie tylko fotelik Sirona Z i-Size, ale także fotelik dla dzieci od urodzenia do 13kg - Cybex Cloud Z i-Size. Kupując jedną bazę, można z niej bezpiecznie korzystać przy dwóch fotelikach, przez cztery lata. Jest to oszczędność dla rodziców.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - pięciopunktowe pasy

Pięciopunktowe pasy

 

Cybex Sirona Z i-Size wyposażony jest w pięciopunktowy pas bezpieczeństwa. Wysokość pasów jest regulowana razem z wysokością pasów i można je ustawić w 12 pozycjach. Fotelik wyposażony jest w magnetyczne uchwyty na pasy, ułatwiające wkładanie i wyjmowanie dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - europejska norma i-Size

Europejska norma i-Size

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size spełnia najnowszą europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - premiera na targach dziecięcych w Kolonii 2018

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z i-Size miał swoją premierę we wrześniu 2018 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty. Fotelik już wkrótce będzie dostępny w naszym sklepie.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z I-Size dostępny w kolorach:

 

Kolekcja Standard:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Autumn Gold  Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Deep BlackFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Soho Grey
 
 

Kolekcja Plus:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Autumn Gold Plus  Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Deep Black PlusFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Khaki Green PlusFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Mountain Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Mustard Yellow PlusFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Nautical Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Soho Grey Plus
 
 

Kolekcja Ferrari:

 

 
Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Silver Grey  Fotelik samochodowy CYBEX Sirona Z i-Size - kolor Victory Black                 
 

 

Dane techniczne:

 

Waga:

 

  • 15kg

 

Rozmiar fotelika:

 

  • Długość: 71cm

  • Szerokość: 44cm

  • Wysokość: 63,5cm

 

Akcesoria dodatkowe do dokupienia:

 

  • Baza Z

 

Dla dzieci:

 

  • Dla dzieci od 45 cm do 105cm

  • Do około 4 lat

 

Gwarancja:

 

  • Fotelik samochodowy Cybex Sirona Z I-Size ma 3 letnią gwarancję.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat ECE R44-04

  • Norma bezpieczeństwa I-Size (R129) 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również