Witamy w sklepie Boboland24.pl!Cieszymy się, że tu jesteś! Mamy dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy rabat w wysokości 30 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Kod dotyczy zamówień powyżej 249 zł i ważny jest 7 dni.
Kod rabatowy nie łączy się z promocjami.
Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

ISOFIX

CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe (z bazą M)

CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe (z bazą M)
Cena: 1 949,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Cybex:

Kolor Cybex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe (wraz z bazą M)

 

CYBEX Sirona M2 i-Size Sensorsafe to funkcjonalny fotelik samochodowy z serii Cybex Gold umożliwiający przewożenie dziecka w bezpieczniejszy sposób - tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, zintegrowany system ochrony bocznej oraz energochłonny materiał zapewniają dziecku ochronę podczas podróży. Regulacja wysokości zagłówka sprawia, że fotelik “rośnie” z dzieckiem i może mu służyć przez 4 lata. Fotelik ten wyposażony jest w nowoczesne narzędzie Sensorsafe. System ten składa się z dwóch elementów: specjalnego klipsa na pasach oraz nadajnika, który umieszczany jest w gnieździe OBD samochodu (każdy samochód posiada takie gniazdo). Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu sensorsafe, należy pozwiązać go z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie jedynie smartfony z systemem iOS i Android). System Sensorsafe przekazuje wszystkie istotne informacje o dziecku: czy dziecko jest prawidłowo zapięte, czy temperatura jest odpowiednia, system powiadomi Cię, gdy przekroczysz czas jazdy z dzieckiem w foteliku (ciągłej jazdy), a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth przypomni Ci o zabraniu dziecka z fotelika. Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe sprzedawany jest w zestawie wraz z bazą M.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - sensorsafe

Sensorsafe

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 i-Size Sensorsafe wyposażony jest w nowoczesny system Sensorsafe, który składa się z dwóch elementów: inteligentnego klipsa oraz nadajnika, montowanego w gnieździe diagnostycznym OBD samochodu. System ten pozwala łączyć się z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie aplikacja dostępna jest jedynie na system iOS oraz Android). Sensorsafe przekazuje do aplikacji wiele istotnych informacji na temat dziecka: czy jest prawidłowo zapięte, czy temperatura w samochodzie jest odpowiednia, system powiadomi Cię o zbyt długiej jeździe z dzieckiem w foteliku, a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth - przypomni o zabraniu dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - system przewożenia tyłem

System przewożenia tyłem

 

Fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy jest 5x bezpieczniejszy i zmniejsza o 80% ryzyko wystąpienia obrażeń podczas zderzenia czołowego. Z badań przeprowadzonych przez VTI - Swedish Road i Transport Research Institute (Rapport 489A, 2003) wynika, że zainstalowany w ten sposób fotelik absorbuje więcej energii podczas kolizji, ochraniając dziecko. Dzięki zastosowaniu systemu montażowego ISOFIX oraz możliwości regulacji, w foteliku CYBEX Sirona M2 i-Size Sensorsafe dzieci mogą być przewożone tyłem aż do 4 roku życia.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - dwa kierunki jazdy dla starszych dzieci

Dwa kierunki jazdy dla starszych dzieci

 

Dzieci po skończeniu 15 miesięcy (od 76cm) mogą podróżować w foteliku Sirona M2 I-Size Sensorsafe przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jednak zaleca się bezpieczniejszy sposób wpięcia fotelika - tyłem.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe wyposażony jest w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa chroniące dziecko przed obrażeniami, które powstają podczas zderzenia czołowego. Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. to nowoczesne, regulowane osłony boczne, umocowane od strony drzwi samochodu. Energia uderzenia przekazywana jest przez System Teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię zderzenia, ochraniając dziecko.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Zagłówek zintegrowany jest z szelkami pasów bezpieczeństwa. Jednoczesna regulacja pozwala na ich idealne dopasowanie i pozwala uniknąć błędów podczas zapinania dziecka. Dwunastostopniowe ustawienie zagłówka i pasów sprawia, że fotelik rośnie razem z dzieckiem i ochrania go aż przez cztery lata. Regulacja oparcia jest wielostopniowa i prosta w obsłudze, tak że można to zrobić nawet jedną ręką.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - prosty montaż

Prosty montaż

 

Fotelik CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe montowany jest za pomocą systemu ISOFIX, który zapewnia mu stabilizację i zapobiega przesuwaniu się na siedzeniu samochodu. Montaż jest bardzo prosty i szybki, do wpięcia fotelika w uchwyty ISOFIX wystarczy jedno kliknięcie.

 

 

 

Fotelik samochodowy Cybex Sirona M2 i-Size Sensorsafe - ułatwione wyjmowanie dziecka

Ułatwione wyjmowanie dziecka

 

Po obu stronach fotelika Sirona M2 I-Size Sensorsafe znajdują się zaczepy na pasy, dzięki czemu po rozpięciu szelki zostają otwarte. Zaczepy ułatwiają wyjmowanie i wkładanie dziecka.

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size 2020 dostępny w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Autumn Gold Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Classic Beige Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Deep Black Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Granite Black Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Magnolia Pink Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Navy BlueFotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor River BlueFotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size Sensorsafe - kolor Soho Grey

 

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 14 kg

  • Wymiary: 72x44x66 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od pierwszych dni do około 4 roku życia

  • Od 0 - 18kg - 0+ i I grupa wagowa

  • Do 105 cm wzrostu

 

Gwarancja:

 

  • Kolekcje starsze niż z 2013 mają 2 lata gwarancji

  • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat ECE R44-04

 

Akcesoria dodatkowe:

 

  • Pokrowiec na lato

  • Nakładki ISOFIX

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Wideo

Instalacja fotelika samochodowego Cybex Sirona M2 I-Size.