ISOFIX

CYBEX Sirona M2 I-Size (z bazą)

CYBEX Sirona M2 I-Size (z bazą)
Cena: 1 939,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Cybex:

Kolor Cybex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size

CYBEX Sirona to funkcjonalny fotelik samochodowy z serii Cybex Gold umożliwiający przewożenie dziecka w bezpieczniejszy sposób - tyłem do kierunku jazdy do 4 roku życia. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, zintegrowany system ochrony bocznej oraz energochłonny materiał zapewniają dziecku ochronę podczas podróży. Regulacja wysokości zagłówka sprawia, że fotelik “rośnie” z dzieckiem i może mu służyć przez 4 lata.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - system przewożenia tyłem

System przewożenia tyłem

Fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy jest 5x bezpieczniejszy i zmniejsza o 80% ryzyko wystąpienia obrażeń podczas zderzenia czołowego. Z badań przeprowadzonych przez VTI - Swedish Road i Transport Research Institute (Rapport 489A, 2003) wynika, że zainstalowany w ten sposób fotelik absorbuje więcej energii podczas kolizji, ochraniając dziecko. Dzięki zastosowaniu systemu montażowego ISOFIX oraz możliwości regulacji, w foteliku CYBEX Sirona M2 I-Size dzieci mogą być przewożone tyłem aż do 4 roku życia.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Dwa kierunki jazdy dla starszych dzieci

Dzieci po skończeniu 15 miesięcy (od 76cm) mogą podróżować w foteliku Sirona M2 I-Size przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jednak zaleca się bezpieczniejszy sposób wpięcia fotelika - tyłem.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

CYBEX Sirona M2 I-Size wyposażony jest w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa chroniące dziecko przed obrażeniami, które powstają podczas zderzenia czołowego. Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. to nowoczesne, regulowane osłony boczne, umocowane od strony drzwi samochodu. Energia uderzenia przekazywana jest przez System Teleskopowy do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię zderzenia, ochraniając dziecko.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

Zagłówek zintegrowany jest z szelkami pasów bezpieczeństwa. Jednoczesna regulacja pozwala na ich idealne dopasowanie i pozwala uniknąć błędów podczas zapinania dziecka. Dwunastostopniowe ustawienie zagłówka i pasów sprawia, że fotelik rośnie razem z dzieckiem i ochrania go aż przez cztery lata. Regulacja oparcia jest wielostopniowa i prosta w obsłudze, tak że można to zrobić nawet jedną ręką.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - prosty montaż

Prosty montaż

Fotelik CYBEX Sirona M2 I-Size montowany jest za pomocą systemu ISOFIX, który zapewnia mu stabilizację i zapobiega przesuwaniu się na siedzeniu samochodu. Montaż jest bardzo prosty i szybki, do wpięcia fotelika w uchwyty ISOFIX wystarczy jedno kliknięcie.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - łatwe wyjmowanie dziecka

Ułatwione wyjmowanie dziecka

Po obu stronach fotelika Sirona M2 I-Size znajdują się zaczepy na pasy, dzięki czemu po rozpięciu szelki zostają otwarte. Zaczepy ułatwiają wyjmowanie i wkładanie dziecka.

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size 2020 dostępny w kolorach:

Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Magnolia Pink Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Navy Blue Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Autumn Gold Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Classic Beige Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Deep Black Fotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Granite BlackFotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor River BlueFotelik samochodowy CYBEX Sirona M2 I-Size - kolor Soho Grey

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

 • Waga: 14 kg

 • Wymiary: 72x44x66 cm

Grupa wagowa dzieci:

 • Dla dzieci od pierwszych dni do około 4 roku życia

 • Od 0 - 18kg - 0+ i I grupa wagowa

 • Do 105 cm wzrostu

Gwarancja:

 • Kolekcje starsze niż z 2013 mają 2 lata gwarancji

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

Jakość i bezpieczeństwo:

 • Certyfikat ECE R44-04

 • Certyfikat ECE R44-04

 • Spełnia normę R129 i-Size

 • Dobra ocena w testach zderzeniowych ADAC 

 • Dobra ocena w teście OAMTC

 • Cztery gwiazki w teście TCS

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Wideo

Instalacja fotelika samochodowego Cybex Sirona M2 I-Size.