CYBEX Priam 2.0 Koi Crystallized 2020 - Wielofunkcyjny wózek dziecięcy 3w1 - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Wózki 3w1 (gondola + spacerówka + fotelik)

Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized 2020


Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized 2020
Producent: Cybex
Rodzaj: Wózek dziecięcy 3w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
8 096,00 PLN
8 096,00 PLN
Kolor ramy:

Opis produktu

Wózek dziecięcy 3w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2020 Fashion Collection

 

Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 3w1 zmienił się nieco w porównaniu do swojego poprzednika: nowy kształt gondoli oraz siedziska spacerowego z pewnością przypadnie do gustu modnym, nowoczesnym rodzicom. Zupełnie odmienione siedzisko Priam Lux Seat oraz gondola Lux sprawiają, że wózek wygląda nowocześnie, stylowo i elegancko. Gondola Lux jest wyjątkowo obszerna i głęboka, a nowością są wyjątkowo duże panele wentylacyjne umiejscowione w tylnej części gondoli oraz na budce. Siedzisko spacerowe Lux Seat posiada piękne, skórzane detale, zapięcie pasów bezpieczeństwa wykonane z włókna węglowego oraz budkę XXL z dodatkowym panelem zacieniającym. Kolekcja inspirowana jest japońską mitologią, co w połączeniu ze współczesną technologią i kunsztem artystycznym tworzy jedyny w swoim rodzaju wózek dziecięcy na świecie. Wózek dziecięcy Priam to idealne połączenie ciekawego designu oraz funkcjonalności. Stelaż wózka umożliwia korzystanie z niego z siedziskiem spacerowym, gondolą, a także fotelikiem samochodowym Cybex Cloud Z, dzięki czemu w łatwy sposób możesz stworzyć praktyczny i funkcjonalny system podróżny. Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized przeznaczony jest dla dzieci do 17 kg.

Do zestawu dołączony jest wysokiej klasy fotelik samochodowy Cybex Cloud Z w kolorze Koi Crystallized.

 

 

promocja

 

 

 

Wózek dziecięcy 3w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - Cybex Koi Crystallized Fashion Collection

Cybex Koi Crystallized Fashion Collection

 

Do stworzenia oryginalnej i ekskluzywnej kolekcji wykorzystano wyłącznie najlepszej jakości materiały i najnowsze technologie. Inspiracją do powstania Koi Crystallized była japońska mitologia podwodnego świata, wykorzystująca symbole: Siły, Szczęścia i Spokoju. Artystyczny kunszt kolekcji widoczny jest w najmniejszych detalach wózków i fotelika Cybex Crystallized Koi takich jak kryształowe aplikacje czy kolorowe hafty. Szaro-kryształowy materiał tapicerki odbija światło niczym tafla wody. 

 

 

 

Wózek dziecięcy 3w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - lekki i funkcjonalny stelaż

Lekki i funkcjonalny stelaż

 

Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 3w1 wyposażony jest w wyjątkowo lekki stelaż, który występuje aktualnie w dwóch kolorach: czarny mat oraz chrom z brązowymi wykończeniami. Stelaż składa się wyjątkowo łatwo i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co umożliwia jego łatwy transport. Stelaż pozwala na jego częściowe złożenie, co umożliwia korzystanie z niego w trybie dwukołowym, np. jadąc po plaży.

 

 

 

Wózek dziecięcy 3w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - koła all-terrain

Koła All-Terrain

 

Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized wyposażony jest w koła All-Terrain, dzięki którym wózek doskonale sprawdzi się w każdym terenie. Koła te wykonane są z wysokiej jakości gumy, dzięki czemu są one całkowicie odporne na przebicie.

 

 

 

Wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized Fashion Collection 2019 - obrotowe koła przednie

Obrotowe koła przednie

 

Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 3w1 podobnie jak poprzednik, posiada obrotowe koła przednie, co znacznie ułatwia manewrowanie nim w ciasnych i trudno dostępnych miejscach, np. na wąskich chodnikach lub w ciasnych alejkach sklepowych. W razie potrzeby możesz zablokować obracanie się przednich kół, co ułatwi jazdę po nierównym podłożu.

 

 

 

Wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - nowa gondola LUX

Nowa gondola - LUX

 

Gondola Lux wózka dziecięcego Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 3w1 posiada inny kształt niż w poprzednim modelu. Gondola jest głęboka i zapewnia dziecku wyjątkowo dużo miejsca. Z tyłu gondoli dodano wyjątkowo szerokie panele wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu gondoli, a ponadto pozwalają na obserwowanie dziecka. Budka wyposażona jest w nowy element - dodatkowy daszek zacieniający. Wnętrze gondoli wykonane jest z wysokiej jakości, bawełnianych materiałów.

 

 

Wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - praktyczna spacerówka

Praktyczna spacerówka

 

Siedzisko spacerowe Lux wózka dziecięcego Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized zmieniło nieco kształt w porównaniu do swojego poprzednika. Spacerówkę wyróżniają wysokiej jakości tekstylia, eleganckie skórzane elementy oraz budka XXL z dodatkowym panelem zacieniającym. Siedzisko Lux Seat może być zamontowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Siedzisko możesz ustawić w 4 pozycjach (w tym płaskiej), a podnóżek w 3 pozycjach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz wózek odpowiednio do potrzeb dziecka.

 

 

 

Wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - pojemny kosz zakupowy

Pojemny kosz zakupowy

 

Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized wyposażony jest w pojemny kosz zakupowy, którego ładowność to aż 5 kg, co pozwala na zapakowanie do niego sporej ilości zakupów lub innych akcesoriów, które mogą okazać się przydatne w czasie długich spacerów.

 

 

 

Wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - zawieszenie na wszystkie koła

Zawieszenie na wszystkie koła

 

Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 3w1 posiada doskonały system zawieszenia wszystkich kół, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno na płaskim, jak i w nieco trudniejszym terenie.

 

 

 

Wózek dziecięcy 2w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - regulowana wysokość rączki

Regulowana wysokość rączki

 

Wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized umożliwia regulację wysokości rączki, dzięki czemu z wózka mogą korzystać rodzice o różnym wzroście. Rączka wykonana jest z wysokiej jakości eko-skóry, w kolorze zależnym od tego, jaki stelaż wybierzesz.

 

 

 

Wózek dziecięcy 3w1 Cybex Priam 2.0 Koi Crystallized 2019 - fotelik samochodowy cybex Cloud Z Koi Crystallized

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z Koi Crystallized Fashion Collection

 

CYBEX Cloud Z Koi Crystallized wyposażony jest w możliwość rozłożenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej poza pojazdem. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które absorbują energię powstałą w wyniku kolizji lub wypadku. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa pozwolą w łatwy sposób dostosować fotelik idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Fotelik spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. 

 

 

Wózek dziecięcy CYBEX Priam 2.0 3w1 Koi Crystallized 2020 dostępny w kolorze:

 

 

Wózek dziecięcy CYBEX Priam 2.0 2w1 Koi Crystallized - gondola Wózek dziecięcy CYBEX Priam 2.0 2019 Koi Crystallized - spacerówka   
 
 

Kolor stelaża:

 

 
 
Wózek spacerowy CYBEX Priam 2.0 - rama czarny matWózek spacerowy CYBEX Priam 2.0 - rama chromowana brązowe wykończenieWózek spacerowy CYBEX Priam 2.0 - rama RosegoldWózek spacerowy CYBEX Priam 2.0 - rama stelaż chrom czarne wykończenie
 
 

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:


 • Wymiary gondoli: długość: 86 cm, szerokość: 46 cm, wysokość: 62 cm (rozłożony daszek)

 • Wymiary gondoli: długość: 86 cm, szerokość: 46 cm, wysokość: 40 cm (złożony daszek)

 • Waga gondoli: 4,9 kg

 • Waga i wymiary spacerówki: długość: 95 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 40 cm

 • Waga wózka z siedziskiem spacerowym: 12,6 kg

 • Wymiary wózka z siedziskiem spacerowym: (wraz z kołami): długość: 95 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 40 cm

 • Waga wózka z siedziskiem spacerowym: 13,4 kg

 • Waga fotelika: 5,7 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Wózki spełniają europejską normę bezpieczeństwa EN 1888

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

 • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon

Szczegóły

 

Waga i wymiary:


 • Wymiary gondoli: długość: 86 cm, szerokość: 46 cm, wysokość: 62 cm (rozłożony daszek)

 • Wymiary gondoli: długość: 86 cm, szerokość: 46 cm, wysokość: 40 cm (złożony daszek)

 • Waga gondoli: 4,9 kg

 • Waga i wymiary spacerówki: długość: 95 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 40 cm

 • Waga wózka z siedziskiem spacerowym: 12,6 kg

 • Wymiary wózka z siedziskiem spacerowym: (wraz z kołami): długość: 95 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 40 cm

 • Waga wózka z siedziskiem spacerowym: 13,4 kg

 • Waga fotelika: 5,7 kg

 • Wymiary fotelika: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Wózki spełniają europejską normę bezpieczeństwa EN 1888

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

 • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy