0

Montaż pasami

CYBEX Pallas M SL

CYBEX Pallas M SL
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 9-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
999,00 PLN
999,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL

 

Cybex Pallas M SL to zupełnie nowa odsłona znanego i cenionego wśród rodziców fotelika samochodowego Cybex Pallas M. Fotelik ten stworzony został z myślą o długim okresie użytkowania, dzięki czemu jest on odpowiedni dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia. Pełna regulacja, systemy bezpieczeństwa oraz doskonały system wentylacji zapewnią dziecku komfortowe, ale i bezpieczne podróże. Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL montowany jest za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa, przodem do kierunku jazdy.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - fotelik na wiele lat

Fotelik na wiele lat

 

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL pozwala na regulację oraz całkowite zdjęcie osłony tułowia, dzięki czemu możesz dopasować fotelik idealnie do wymiarów swojego dziecka. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z fotelika aż do 12 roku życia dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - system ochrony bocznej

System ochrony bocznej

 

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL wyposażony jest w regulowane osłony boczne, które skutecznie pochłaniają energię powstałą na skutek uderzenia bocznego. Energia uderzenia przekazywana jest do skorupy fotelika wykonanej z energochłonnych materiałów. Ponadto siła bocznego uderzenia zmniejszana jest przy pomocy osłony ramion i głowy, dzięki której zarówno ramiona, jak i głowa pozostają na miejscu w chwili uderzenia.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - osłona tułowia

Osłona tułowia

 

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL posiada regulowaną osłonę tułowia, której działanie można porównać do poduszki powietrznej dla osoby dorosłej. Osłona ta wykonana jest z energochłonnych materiałów, które absorbują energię powstałą na skutek zderzenia czołowego. Położenie osłony możesz regulować, dzięki czemu bez problemu dostosujesz ją odpowiednio do wymiarów swojego dziecka. Osłona tułowia jest wygodniejsza, ale i znacznie bezpieczniejsza niż klasyczne, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - ochrona przed opadaniem główki

Ochrona przed opadaniem główki

 

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL umożliwia 3-stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu bez problemu dostosujesz zagłówek w taki sposób, aby zapewnić dziecku komfortową, ale i bezpieczną pozycję. Prawidłowo ustawiony zagłówek zapobiega opadaniu główki dziecka podczas snu, co ma ogromne znaczenie w razie ewentualnej kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - system wentylacji

System wentylacji

 

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL wyposażony jest w przemyślany system kanałów wentylacyjnych, które znajdują się w siedzisku oraz w oparciu. System ten zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza przez co dziecko czuje się w foteliku komfortowo nawet podczas ciepłych dni.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - regulacja oparcia za pomocą jednej ręki

Regulacja oparcia za pomocą jednej ręki 

 

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M SL pozwala na łatwą i szybką regulację oparcia, dzięki czemu zapewnisz dziecku najbardziej komfortową dla niego pozycję. Regulacja kąta oparcia jest na tyle łatwa, że bez trudu zrobisz to jedną ręką.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - kolor Blue Moon Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - kolor Grey Rabbit Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - kolor Purple Rain Fotelik samochodowy CYBEX Pallas M SL - kolor Rumba Red
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 8,3 kg

 • Wymiary: 43x54x70 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Fotelik dla trzech grup wagowych: I - 9-18kg, II - 15-25kg, III - 22-36kg

 • Od około 9 miesiąca do 12 roku życia

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normy unijne ECE R44-04

 • Dobra ocena w testach bezpieczeństwa ADAC

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 8,3 kg

 • Wymiary: 43x54x70 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Fotelik dla trzech grup wagowych: I - 9-18kg, II - 15-25kg, III - 22-36kg

 • Od około 9 miesiąca do 12 roku życia

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Spełnia normy unijne ECE R44-04

 • Dobra ocena w testach bezpieczeństwa ADAC

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy