Montaż pasami

CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott
Cena: 1 829,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size

Cybex Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott to nowa odsłona znanego już fotelika Cloud Z i-Size. Fotelik ten powstał we współpracy z amerykańskim projektantem mody Jeremym Scottem. Kolekcja Wings charakteryzuje się eleganckim połączeniem czerni oraz złota, co z pewnością przypadnie do gustu modnym, nowoczesnym rodzicom. Cybex Cloud Z i-Size by Jeremy Scott to udoskonalony następca fotelika samochodowego Cloud Q i-Size. Nowy fotelik jest aż o 15% lżejszy od swojego poprzednika a do tego posiada więcej zalet. Cybex Cloud Z i-Size wyposażony jest w możliwość rozłożenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej poza pojazdem a dzięki możliwości obrotu o 180 ° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które absorbują energię powstałą w wyniku kolizji lub wypadku. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa pozwolą w łatwy sposób dostosować fotelik idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Fotelik spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size montowany jest na bazie Base Z (do dokupienia osobno) lub za pomocą pasów samochodowych.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Bezpieczeństwo

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny system teleskopowy L.S.P. mocowany od strony drzwi samochodu zapobiega uszkodzeniom ciała dziecka w wyniku kolizji bocznej. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposób dziecko. System liniowej ochrony bocznej zmniejsza energię działającą na dziecko podczas zderzenia bocznego o około 25%.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Doskonała pozycja oparcia

Firma CYBEX współpracując z lekarzami i położnymi opracowała idealny kąt położenia siedziska, który jest odpowiedni nawet dla wcześniaków. Rozwiązanie to pozwala na przewożenie w foteliku nawet najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze odpowiednio wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Jest to możliwe dzięki, wyjmowanej wkładce dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję. Wkładka w foteliku Cybex Cloud Z i-Size by Jeremy Scott zapobiega przechylaniu głowy podczas snu,  jednoczeście zapobiegając poważnym problemom z oddychaniem. Wkładkę do siedzenia należy wyjąć, gdy dziecko ma więcej niż 60 cm, aby zapewnim mu odpowiednią ilość miejsca.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Regulacja fotelika

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego położenie odpowiednio do potrzeb dziecka. Zintegrowany z zagłówkiem system pasów bezpieczeństwa umozliwia aż 11-stopniową regulację, co pozwoli uniknąć złego dopasowania pasów i nieprawidłowego przypięcia dziecka. Dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dodatkowo udoskonalony fotelik Cybex Cloud Z i-Size by Jeremy Scott poza pojazdem można rozłożyć do ergonomicznej, prawie płaskiej, pozycji leżącej z przedłużoną podpórką na nóżki. Pożądana pozycja siedząca lub leżąca w Cybex Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott może być regulowana praktycznie jedną ręką, bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Możliwość obrotu o 180 °

Nowy fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott został wyposażony w możliwość obrotu o 180°. Fotelik można obrócić w stronę drzwi, co ułatwia włożenie i wyjęcie dziecka, łącznie z zapięciem pasów. System obrotu wyposażony jest w mechanizm, który uniemożliwia ustawienie fotelika przodem do kierunku jazdy.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Szeroka budka

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

System modułowy

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size by Jeremy Scott jest częścią systemu modułowego Z-line. Oznacza to, że baza Z, na której montuje się ten fotelik może również służyć do wpięcia fotelika dla starszego dziecka - Sirona Z i-Size. Dzięki temu baza służy przez dłuższy czas (4 lata) i jest dużą oszczędnością dla rodziców.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Travel System

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott można wpiąć w stelaż wózków Cybex, GB i innych za pomocą specjalnych adapterów, tworząc wygodny Travel System.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Europejska norma i-Size

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Wings by Jeremy Scott

Grupa wagowa dzieci:

  • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

  • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

Gwarancja:

  • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

Waga i wymiary fotelika:

  • Waga: 4,6 kg

  • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy