Z bazą ISOFIX

CYBEX Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled z Bazą Z

New
CYBEX Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled z Bazą Z
Cena: 2 618,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled z Bazą Z

Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled to nowa odsłona znanego już fotelika Cloud Z i-Size. Fotelik ten powstał we współpracy ze światowej sławy artystą muzycznym. Kolekcja Cybex 'We The Best' Dj Khaled wyróżnia się oryginalnym wyglądem i stylowy wyglądem. Cybex Cloud Z i-size We The Best łączy w sobie wyjątkowy design, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz pełen komfort. Cybex Cloud Z i-Size We The Best Dj Khaled to udoskonalony następca fotelika samochodowego Cloud Q i-Size. Nowy fotelik jest aż o 15% lżejszy od swojego poprzednika a do tego posiada więcej zalet. Cybex Cloud Z i-Size wyposażony jest w możliwość rozłożenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej poza pojazdem a dzięki możliwości obrotu o 180 ° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size We The Best Dj Khaled wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które absorbują energię powstałą w wyniku kolizji lub wypadku. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa pozwolą w łatwy sposób dostosować fotelik idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Fotelik spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size montowany jest na bazie Base Z lub za pomocą pasów samochodowych. 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size We The Best Dj Khaled - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny system teleskopowy L.S.P. mocowany od strony drzwi samochodu zapobiega uszkodzeniom ciała dziecka w wyniku kolizji bocznej. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposób dziecko. System liniowej ochrony bocznej zmniejsza energię działającą na dziecko podczas zderzenia bocznego o około 25%.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Dj Khaled - bezpieczeństwo

Doskonała pozycja oparcia

Firma CYBEX współpracując z lekarzami i położnymi opracowała idealny kąt położenia siedziska, który jest odpowiedni nawet dla wcześniaków. Rozwiązanie to pozwala na przewożenie w foteliku nawet najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze odpowiednio wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Jest to możliwe dzięki, wyjmowanej wkładce dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję. Wkładka w foteliku Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled zapobiega przechylaniu głowy podczas snu,  jednocześnie zapobiegając poważnym problemom z oddychaniem. Wkładkę do siedzenia należy wyjąć, gdy dziecko ma więcej niż 60 cm, aby zapewnić mu odpowiednią ilość miejsca.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Dj Khaled - bezpieczeństwo

Regulacja fotelika

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego położenie odpowiednio do potrzeb dziecka. Zintegrowany z zagłówkiem system pasów bezpieczeństwa umozliwia aż 11-stopniową regulację, co pozwoli uniknąć złego dopasowania pasów i nieprawidłowego przypięcia dziecka. Dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dodatkowo udoskonalony fotelik Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled poza pojazdem można rozłożyć do ergonomicznej, prawie płaskiej, pozycji leżącej z przedłużoną podpórką na nóżki. Pożądana pozycja siedząca lub leżąca w Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled może być regulowana praktycznie jedną ręką, bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Dj Khaled - bezpieczeństwo

Możliwość obrotu o 180 °

Nowy fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled został wyposażony w możliwość obrotu o 180°. Fotelik można obrócić w stronę drzwi, co ułatwia włożenie i wyjęcie dziecka, łącznie z zapięciem pasów. System obrotu wyposażony jest w mechanizm, który uniemożliwia ustawienie fotelika przodem do kierunku jazdy.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size We The Best Dj Khaled - bezpieczeństwo

Szeroka budka

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Dj Khaled - bezpieczeństwo

Baza Z

Cybex Baza Z jest bazą Isofix kompatybilną z fotelikami Cybex Cloud Z i-Size oraz Cybex Sirona Z i-Size. Montaż fotelików na bazie jest szybszy, łatwiejszy (w porównaniu z montażem za pomocą pasów samochodowych) i pozwala zminimalizować ryzyko nieprawidłowego montażu. Fotelik zamontowany na bazie Isofix jest stabilniejszy a dzięki czemu bezpieczniejszy. Cybex Baza Z wyposażona jest w nogę wspierającą oraz wskaźniki informujące o prawidłowym montażu. Baza Z może być używana razem z fotelikami Cybex Cloud Z i-Size oraz Cybex Sirona Z i-Size lub Cybex Sirona Z R, dzięki czemu można z niej korzystać aż przez 4 lata.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Dj Khaled - bezpieczeństwo

Travel System

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size 'We The best' Dj Khaled można wpiąć w stelaż wózków Cybex, GB i innych za pomocą specjalnych adapterów, tworząc wygodny Travel System.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Dj Khaled - bezpieczeństwo

Europejska norma i-Size

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size 'We The Best' Dj Khaled spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

  • Waga: 4,8 kg

  • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

Grupa wagowa dzieci:

  • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

  • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

Gwarancja:

  • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

Jakość i bezpieczeństwo:

  • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy