CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe - fotelik samochodowy 0-13kg i nosidełko - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe


CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
od 1 199,00 PLN
1 199,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe

 

CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe to znany i ceniony fotelik samochodowy, który został wyposażony w nowoczesne narzędzie Sensorsafe. System ten składa się z dwóch elementów: specjalnego klipsa na pasach oraz nadajnika, który umieszczany jest w gnieździe OBD samochodu (każdy samochód posiada takie gniazdo). Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu sensorsafe, należy pozwiązać go z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie jedynie smartfony z systemem iOS oraz Android). System Sensorsafe przekazuje Ci wszystkie istotne informacje o dziecku: czy dziecko jest prawidłowo zapięte, czy temperatura otoczenia jest odpowiednia, system powiadomi Cie gdy przekroczysz czas jazdy z dzieckiem w foteliku (ponad 1 godzinę ciągłej jazdy), a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth przypomni Ci o zabraniu dziecka z fotelika. Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe to udoskonalony następca fotelika samochodowego Cloud Q i-Size. Nowy fotelik jest aż o 15% lżejszy od swojego poprzednika a do tego posiada więcej zalet. Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe wyposażony jest w możliwość rozłożenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej poza pojazdem a dzięki możliwości obrotu o 180 ° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka.  Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które absorbują energię powstałą w wyniku kolizji lub wypadku. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa pozwolą w łatwy sposób dostosować fotelik idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Fotelik spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe montowany jest na bazie Base Z (do dokupienia osobno).

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - bezpieczeństwo

 

Sensorsafe

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe wyposażony jest w nowoczesny system Sensorsafe, który składa się z dwóch elementów: inteligentnego klipsa oraz nadajnika, montowanego w gnieździe diagnostycznym OBD samochodu. System ten pozwala łączyć się z aplikacją dostępną na smartfony (obecnie aplikacja dostępna jest jedynie na system iOS oraz Android). Sensorsafe przekazuje do aplikacji wiele istotnych informacji na temat dziecka: czy jest dobrze zapięte, czy temperatura w samochodzie jest odpowiednia, system powiadomi Cie o zbyt długiej jeździe z dzieckiem w foteliku, a po oddaleniu się od samochodu poza zasięg Bluetooth - przypomni o zabraniu dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny system teleskopowy L.S.P. mocowany od strony drzwi samochodu zapobiega uszkodzeniom ciała dziecka w wyniku kolizji bocznej. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposób dziecko. System liniowej ochrony bocznej zmniejsza energię działającą na dziecko podczas zderzenia bocznego o około 25%.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - doskonała pozycja oparcia

Doskonała pozycja oparcia

 

Firma CYBEX współpracując z lekarzami i położnymi opracowała idealny kąt położenia siedziska, który jest odpowiedni nawet dla wcześniaków. Rozwiązanie to pozwala na przewożenie w foteliku nawet najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze odpowiednio wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Jest to możliwe dzięki, wyjmowanej wkładce dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję. Wkładka w foteliku Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe zapobiega przechylaniu głowy podczas snu,  jednoczeście zapobiegając poważnym problemom z oddychaniem. Wkładkę do siedzenia należy wyjąć, gdy dziecko ma więcej niż 60 cm, aby zapewnim mu odpowiednią ilość miejsca.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego położenie odpowiednio do potrzeb dziecka. Zintegrowany z zagłówkiem system pasów bezpieczeństwa umozliwia aż 11-stopniową regulację, co pozwoli uniknąć złego dopasowania pasów i nieprawidłowego przypięcia dziecka. Dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dodatkowo udoskonalony fotelik Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe  poza pojazdem można rozłożyć do ergonomicznej, prawie płaskiej, pozycji leżącej z przedłużoną podpórką na nóżki. Pożądana pozycja siedząca lub leżąca w Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe  może być regulowana praktycznie jedną ręką, bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - możliwość obrotu o 180 stopni

Możliwość obrotu o 180 °

 

Nowy fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe został wyposażony w możliwość obrotu o 180°. Fotelik można obrócić w stronę drzwi, co ułatwia włożenie i wyjęcie dziecka, łącznie z zapięciem pasów. System obrotu wyposażony jest w mechanizm, który uniemożliwia ustawienie fotelika przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - szeroka budka

Szeroka budka

 

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - system modułowy

System modułowy

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe jest częścią systemu modułowego Z-line. Oznacza to, że baza Z, na której montuje się ten fotelik może również służyć do wpięcia fotelika dla starszego dziecka - Sirona Z i-Size. Dzięki temu baza służy przez dłuższy czas (4 lata) i jest dużą oszczędnością dla rodziców.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - Travel System

Travel System

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Sensorsafe można wpiąć w stelaż wózków Cybex, GB i innych za pomocą specjalnych adapterów, tworząc wygodny Travel System.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - europejska norma i-Size

Europejska norma i-Size

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Sensorsafe 2020 dostępny jest w kolorach:

 

Kolekcja 2020 standard:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Autumn Gold Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Deep Black Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Soho Grey
 
 
 

Kolekcja 2020 Plus:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Autumn Gold Plus Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Deep Black Plus Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Khaki Green Plus  Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Mountain Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Mustard Yellow PlusFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Nautical Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Soho Grey Plus
 
 

Kolekcja Fashion:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Springblossom Dark Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Springblossom Light Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Rebellious  Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Koi Crystallized
 
 
 

Kolekcja Ferrari:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Ferrari Victory Black    Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Ferrari Silver Grey
 
 

Kolekcja Wings by Jeremy Scott:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - edycja Wings by Jeremy Scott
 
 

Kolekcja Cherubs by Jeremy Scott:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - edycja Cherubs by Jeremy Scott    Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - edycja Cherubs by Jeremy Scott    
 
 
 

Dane techniczne:

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,6 kg

 • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

Szczegóły

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,6 kg

 • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również