0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious

CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy i-Size (nosidełko)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 299,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious

 

CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious to zupełnie nowy model fotelika samochodowego znanej i cenionej wśród rodziców marki Cybex. Cybex Cloud Z i-Size to udoskonalony następca fotelika samochodowego Cloud Q i-Size. Nowy fotelik jest aż o 15% lżejszy od swojego poprzednika a do tego posiada więcej zalet. Idealny fotelik dla każdego buntownika, ludzi, którzy nie boją się mieć własnego stylu, ale także dla tych, którzy podążają za najnowszymi trendami. Tapicerka jest szara z białym wzorem, który przypomina ślady sprayu. Cały fotelik ozdobiony jest napisami, naszywkami i aplikacjami nawiązującymi do stylu Grunge. Cybex Cloud Z i-Size Rebellious wyposażony jest w możliwość rozłożenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej poza pojazdem a dzięki możliwości obrotu o 180° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka.  Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Rebellious wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które absorbują energię powstałą w wyniku kolizji lub wypadku. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa pozwolą w łatwy sposób dostosować fotelik idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Fotelik spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Rebellious montowany jest za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub na bazie Base Z (do dokupienia osobno).

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny system teleskopowy L.S.P. mocowany od strony drzwi samochodu zapobiega uszkodzeniom ciała dziecka w wyniku kolizji bocznej. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposób dziecko. System liniowej ochrony bocznej zmniejsza energię działającą na dziecko podczas zderzenia bocznego o około 25%.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - doskonała pozycja oparcia

Doskonała pozycja oparcia

 

Firma CYBEX współpracując z lekarzami i położnymi opracowała idealny kąt położenia siedziska, który jest odpowiedni nawet dla wcześniaków. Rozwiązanie to pozwala na przewożenie w foteliku nawet najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze odpowiednio wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Jest to możliwe dzięki, wyjmowanej wkładce dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję. Wkładka w foteliku Cybex Cloud Z i-Size Rebellious zapobiega przechylaniu głowy podczas snu,  jednoczeście zapobiegając poważnym problemom z oddychaniem. Wkładkę do siedzenia należy wyjąć, gdy dziecko ma więcej niż 60 cm, aby zapewnim mu odpowiednią ilość miejsca.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego położenie odpowiednio do potrzeb dziecka. Zintegrowany z zagłówkiem system pasów bezpieczeństwa umozliwia aż 11-stopniową regulację, co pozwoli uniknąć złego dopasowania pasów i nieprawidłowego przypięcia dziecka. Dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dodatkowo udoskonalony fotelik Cybex Cloud Z i-Size Rebellious poza pojazdem można rozłożyć do ergonomicznej, prawie płaskiej, pozycji leżącej z przedłużoną podpórką na nóżki. Pożądana pozycja siedząca lub leżąca w Cybex Cloud Z i-Size może być regulowana praktycznie jedną ręką, bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - możliwość obrotu o 180 stopni

Możliwość obrotu o 180 °

 

Nowy fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Rebellious został wyposażony w możliwość obrotu o 180° (na bazie Z). Fotelik można obrócić w stronę drzwi, co ułatwia włożenie i wyjęcie dziecka, łącznie z zapięciem pasów. System obrotu wyposażony jest w mechanizm, który uniemożliwia ustawienie fotelika przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - szeroka budka

Szeroka budka

 

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud Z i-Size Rebellious spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - system modułowy

System modułowy

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size for Rebellious jest częścią systemu modułowego Z-line. Oznacza to, że baza Z, na której montuje się ten fotelik może również służyć do wpięcia fotelika dla starszego dziecka - Sirona Z i-Size. Dzięki temu baza służy przez dłuższy czas (4 lata) i jest dużą oszczędnością dla rodziców.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - Travel System

Travel System

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size Rebellious można wpiąć w stelaż wózków Cybex, GB i innych za pomocą specjalnych adapterów, tworząc wygodny Travel System.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious - europejska norma i-Size

Europejska norma i-Size

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious dostępny jest w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size RebelliousFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size Rebellious
 
 
 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,6 kg

 • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

Szczegóły

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,6 kg

 • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy