CYBEX Cloud Z i-Size - fotelik samochodowy 0-13kg i nosidełko - Boboland24.pl
0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

CYBEX Cloud Z i-Size


CYBEX Cloud Z i-Size
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
od 999,00 PLN
899,10 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size

 

CYBEX Cloud Z i-Size to zupełnie nowy model fotelika samochodowego znanej i cenionej wśród rodziców marki Cybex. Cybex Cloud Z i-Size to udoskonalony następca fotelika samochodowego Cloud Q i-Size. Nowy fotelik jest aż o 15% lżejszy od swojego poprzednika a do tego posiada więcej zalet. Cybex Cloud Z i-Size wyposażony jest w możliwość rozłożenia oparcia do ergonomicznej pozycji leżącej poza pojazdem a dzięki możliwości obrotu o 180 ° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka.  Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które absorbują energię powstałą w wyniku kolizji lub wypadku. Regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa pozwolą w łatwy sposób dostosować fotelik idealnie do potrzeb Twojego dziecka. Fotelik spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size montowany jest na bazie Base Z (do dokupienia osobno) lub za pomocą pasów samochodowych. Fotelik miał swoją premierę na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend 2018 w Kolonii we wrześniu 2018 roku.

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny system teleskopowy L.S.P. mocowany od strony drzwi samochodu zapobiega uszkodzeniom ciała dziecka w wyniku kolizji bocznej. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposób dziecko. System liniowej ochrony bocznej zmniejsza energię działającą na dziecko podczas zderzenia bocznego o około 25%.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - doskonała pozycja oparcia

Doskonała pozycja oparcia

 

Firma CYBEX współpracując z lekarzami i położnymi opracowała idealny kąt położenia siedziska, który jest odpowiedni nawet dla wcześniaków. Rozwiązanie to pozwala na przewożenie w foteliku nawet najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze odpowiednio wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Jest to możliwe dzięki, wyjmowanej wkładce dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję. Wkładka w foteliku Cybex Cloud Z i-Size zapobiega przechylaniu głowy podczas snu,  jednoczeście zapobiegając poważnym problemom z oddychaniem. Wkładkę do siedzenia należy wyjąć, gdy dziecko ma więcej niż 60 cm, aby zapewnim mu odpowiednią ilość miejsca.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego położenie odpowiednio do potrzeb dziecka. Zintegrowany z zagłówkiem system pasów bezpieczeństwa umozliwia aż 11-stopniową regulację, co pozwoli uniknąć złego dopasowania pasów i nieprawidłowego przypięcia dziecka. Dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dodatkowo udoskonalony fotelik Cybex Cloud Z i-Size poza pojazdem można rozłożyć do ergonomicznej, prawie płaskiej, pozycji leżącej z przedłużoną podpórką na nóżki. Pożądana pozycja siedząca lub leżąca w Cybex Cloud Z i-Size może być regulowana praktycznie jedną ręką, bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - możliwość obrotu o 180 stopni

Możliwość obrotu o 180 °

 

Nowy fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size został wyposażony w możliwość obrotu o 180°. Fotelik można obrócić w stronę drzwi, co ułatwia włożenie i wyjęcie dziecka, łącznie z zapięciem pasów. System obrotu wyposażony jest w mechanizm, który uniemożliwia ustawienie fotelika przodem do kierunku jazdy.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - szeroka budka

Szeroka budka

 

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud Z i-Size spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - system modułowy

System modułowy

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size jest częścią systemu modułowego Z-line. Oznacza to, że baza Z, na której montuje się ten fotelik może również służyć do wpięcia fotelika dla starszego dziecka - Sirona Z i-Size. Dzięki temu baza służy przez dłuższy czas (4 lata) i jest dużą oszczędnością dla rodziców.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - Travel System

Travel System

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Z i-Size można wpiąć w stelaż wózków Cybex, GB i innych za pomocą specjalnych adapterów, tworząc wygodny Travel System.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - europejska norma i-Size

Europejska norma i-Size

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - premiera na targach dziecięcych w Kolonii

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size miał swoją premierę we wrześniu 2018 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty.

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size 2020 dostępny jest w kolorach:

 

Kolekcja 2020 standard:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Autumn Gold Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Deep Black Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Soho Grey
 
 
 

Kolekcja 2020 Plus:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Autumn Gold Plus Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Deep Black Plus Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Khaki Green Plus  Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Mountain Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Mustard Yellow PlusFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Nautical Blue PlusFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Soho Grey Plus
 
 

Kolekcja Fashion:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Springblossom Dark Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Springblossom Light Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Rebellious  Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Koi Crystallized
 
 
 

Kolekcja Ferrari:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Ferrari Victory Black    Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Ferrari Silver Grey
 
 

Kolekcja Jeremy Scott - Wings:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - edycja Jeremy Scott Wings    
 
 

Kolekcja Cherubs by Jeremy Scott:

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - edycja Cherubs by Jeremy Scott    Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - edycja Cherubs by Jeremy Scott
    
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,8 kg

 • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 39,5-56,5 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

Szczegóły

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,8 kg

 • Wymiary: długość: 67 cm, szerokość: 44 cm, wysokość: 38 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 • Dla dzieci 45-87cm max 13kg

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Ten produkt nie posiada produktów powiązanych