0

Montaż pasami

CYBEX Cloud S i-Size

CYBEX Cloud S i-Size
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
799,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size

 

CYBEX Cloud S i-Size to zupełnie nowy model fotelika samochodowego znanej i cenionej wśród rodziców marki Cybex. Fotelik miał swoją premierę na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend 2017 w Kolonii we wrześniu 2017 roku. Model Cloud S i-Size to wyjątkowo bezpieczny fotelik wykonany z materiałów absorbujących energię w czasie zderzenia. Dzięki regulacji zagłówka oraz pasów możesz z łatwością dopasować fotelik odpowiednio do potrzeb dziecka. Fotelik samochodowy Cybex Cloud S spełnia europejską normę i-Size i przeznaczony jest do przewożenia dzieci 45-87 cm tyłem do kierunku jazdy. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 12 miesiąca życia. 

 
 
 
 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S - budka XXL z UVP50+; teleskopowy system ochrony bocznej; szerokie pasy w kształcie Y; wyjmowana wkładka; skorupa absorbująca energię; wyjątkowy design; rozkładane oparcie; 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - bezpieczeństwo

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny System Teleskopowy L.S.P. to nowoczesne, regulowane osłony boczne, które mocuje się od strony drzwi samochodu. W czasie zderzenia energia uderzenia przekazywana jest przez ten system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposob dziecko. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - doskonała pozycja oparcia

 

 

 

 

 

Doskonała pozycja oparcia

 

Firma CYBEX wraz z niemieckimi lekarzami i położnymi opracowała idealny dla kręgosłupa wcześniaków i noworodków kąt położenia siedziska. Rozwiązanie to jest idealne dla najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Pozycja fotelika CYBEX Cloud S i-Size zapewnia najbardziej płaską z możliwych pozycji leżących, która zabezpiecza główkę przed pochyleniem do przodu oraz zmniejsza ryzyko uduszenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - regulacja fotelika

 

 

 

Regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size wyposażony jest w mechanizm regulacji oparcia, dzięki czemu dziecko może poczuć się bardziej komfortowo. Zintegrowany z trzypunktowymi pasami zagłówek posiada 11-stopniową regulację. Jednoczesna zmiana wysokości zagłówka oraz pasów pozwala uniknąć złego dopasowania i przypięcia dziecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - szeroka budka

 

 

 

Szeroka budka

 

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud S i-Size spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - europejska norma i-Size

 

 

 

 

Europejska norma i-Size

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size spełnia europejską normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size - szeroka budka

 

 

 

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud S i-Size miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik miał swoją premierę na targach branży dziecięcej Kind + Jugend 2017 w Kolonii we wrześniu 2017 roku i wkrótce trafi do sprzedaży. 

Szczegóły

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

  • Od 0 - 13kg - 0+ grupa wagowa

 

Gwarancja:

 

  • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat ECE R 129 (i-Size)

 

 

Więcej szczegółów wkrótce...

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy