CYBEX Cloud Q - fotelik samochodowy 0-13kg i nosidełko - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

CYBEX Cloud Q


CYBEX Cloud Q
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 099,00 PLN
699,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q

 

CYBEX Cloud Q to wyjątkowo bezpieczny, wygodny i komfortowy fotelik samochodowy. Fotelik charakteryzuje się 11-stopniową regulację wysokości zagłówka, która zintegrowana jest z regulacją pasów. Cloud Q wyposażony jest w teleskopowy system ochrony bocznej L.S.P. Ponadto fotelik posiada zintegrowaną, składaną budkę przeciwsłoneczną w rozmiarze XXL. W testach ADAC fotelik samochodowy Cybex Cloud Q uzyskał bardzo wysoką notę w testach ADAC. Poza samochodem fotelik może być rozłożony do pozycji leżącej. Fotelik samochodowy Cybex Cloud Q przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q wyposażony jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie chronią dziecko przed skutkami zderzenia czołowego. Innowacyjny system teleskopowy L.S.P. mocowany od strony drzwi samochodu zapobiega uszkodzeniom ciała dziecka w wyniku kolizji bocznej. W czasie kolizji energia przekazywana jest przez system do skorupy fotelika, gdzie energochłonne materiały absorbują energię, chroniąc w ten sposób dziecko. System liniowej ochrony bocznej zmniejsza energię działającą na dziecko podczas zderzenia bocznego o około 25%.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q - doskonała pozycja oparcia

Doskonała pozycja oparcia

 

Firma CYBEX współpracując z lekarzami i położnymi opracowała idealny kąt położenia siedziska, który jest odpowiedni nawet dla wcześniaków. Rozwiązanie to pozwala na przewożenie w foteliku nawet najmniejszych dzieci, które nie mają jeszcze odpowiednio wykształconych mięśni szyi i właściwie rozwiniętych odruchów. Jest to możliwe dzięki, wyjmowanej wkładce dla noworodków, która zapewnia prawie płaską pozycję. Wkładka w foteliku Cybex Q zapobiega przechylaniu głowy podczas snu,  jednoczeście zapobiegając poważnym problemom z oddychaniem. Wkładkę do siedzenia należy wyjąć, gdy dziecko ma więcej niż 60 cm, aby zapewnim mu odpowiednią ilość miejsca.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q umożliwia regulację oparcia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz jego położenie odpowiednio do potrzeb dziecka. Zintegrowany z zagłówkiem system pasów bezpieczeństwa umozliwia aż 11-stopniową regulację, co pozwoli uniknąć złego dopasowania pasów i nieprawidłowego przypięcia dziecka. Dzięki jednoczesnej regulacji wysokości zagłówka i pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Dodatkowo udoskonalony fotelik Cybex Q poza pojazdem można rozłożyć do ergonomicznej, prawie płaskiej, pozycji leżącej z przedłużoną podpórką na nóżki. Pożądana pozycja siedząca lub leżąca w Cybex Cloud Q może być regulowana praktycznie jedną ręką, bez konieczności wyjmowania dziecka z fotelika.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q - szeroka budka

Szeroka budka

 

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przed słońcem i wiatrem. Budka fotelika Cybex Cloud Q spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć w taki sposób, że staje się niewidoczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q - Travel System

Travel System

 

Fotelik samochodowy Cybex Cloud Q można wpiąć w stelaż wózków Cybex, GB i innych za pomocą specjalnych adapterów, tworząc wygodny Travel System.

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q dostępny jest w kolorach:

 

 

Kolekcja Plus:

 

  Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q    Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q
 
 

Kolekcja Fashion:

 

  Fotelik samochodowy CYBEX Cloud Q
    

 

    
    
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga (kg): 5,7

  • Wymiary (cm): Długość: 67 cm, Szerokość: 44 cm, Wysokość: 39,5 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 

Gwarancja:

 

  • 2 lata

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga (kg): 5,7

  • Wymiary (cm): Długość: 67 cm, Szerokość: 44 cm, Wysokość: 39,5 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od pierwszych dni życia do około 12 miesiąca.

 

Gwarancja:

 

  • 2 lata

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy