0


Wózki spacerowe (spacerówka)

CYBEX Balios S - spacerówka

CYBEX Balios S - spacerówka
Producent: Cybex
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 499,00 PLN
1 499,00 PLN
Kolor Cybex:
Adapter do wpięcia fotelika:

Opis produktu

Wózek spacerowy CYBEX Balios S

 

CYBEX Balios S to zupełnie nowy wózek spacerowy marki Cybex. Nowy model charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym designem i wysoką jakością materiałów. Nowa kolekcja Cybex 2017/2018 to duży wybór kolorów, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie coś dla siebie. Balios S jest bezpieczną i komfortową spacerówką, która idealnie sprawdzi się nawet podczas długich spacerów. Wózek wyposażony jest w pojemny kosz o pojemności 5kg oraz doskonały system amortyzacji na 4 koła. Wózek spacerowy Cybex Balios S przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 17kg, czyli do około 4 roku. Premiera spacerówki Balios S odbyła się we wrześniu 2017 roku na targach Kind und Jugend w Kolonii.

 

 

Wózek dziecięcy CYBEX Balios S - szeroka budka XXL z filtrem UVP 50+; 5-punktowe pasy bezpieczeństwa; odpinany z jednej strony pałąk ułatwiający wyjmowanie dziecka, pojemny kosz na zakupy, amortyzacja wszystkich kół; możliwośc wpięcia gondoli lub fotelika Cybex; proste składanie jedną ręką

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - łatwe składanie jedną ręką

 

 

 

Łatwe składanie - jedną ręką

 

Wózek spacerowy Cybex Balios S  wyposażony jest w prosty system składania, dzięki czemu można to zrobić jedną ręką. Wózek składa się do pozycji pionowej i poziomej, po złożeniu ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu można go łatwo przewozić i przechowywać. Złożona spacerówka wyposażona jest w uchwyt do przenoszenia. Siedzisko składa się razem ze stelażem i nie wymaga wcześniejszego demontażu.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - regulowane siedzisko i podnóżek

 

 

 

Regulowane siedzisko i podnóżek

 

Siedzisko spacerówki CYBEX Balios S można wpiąć przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W obu opcjach oparcie można regulować (3 poziomy regulacji) i rozłożyć do wygodnej pozycji płaskiej, idealnej dla noworodków i do spania. Dla jeszcze większej wygodny dziecka, można regulować także podnóżek. Regulacja jest tak łatwa, że można to zrobić jedną ręką. W wózku spacerowym Cybex Balios S można także regulować rączkę do prowadzenia, dopasowując jej wysokość do wzrostu rodzica (4 poziomy wysokości). Siedzisko spacerowe znajduje się na takiej wysokości, że pasuje do większości stołów i w kawiarni lub restauracji może zastąpić krzesełko do karmienia.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - bezpieczeństwo

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

Spacerówka Cybex Balios S wyposażona jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz odpinany z jednej strony pałąk. Takie rozwiązanie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka oraz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - koła na każdą nawierzchnię

 

 

 

Koła na każdą nawierzchnię

 

Koła wózka spacerowego CYBEX Balios S wykonane są z najwyższej jakości gumy i pianki, dzięki czemu są odporne na przebicie. Spacerówka wyposażona jest w nowoczesną amortyzację, która zneutralizuje drgania, wywołane nierówną nawierzchnią. Duże koła terenowe i miękkie zawieszenie sprawiają, że Cybex Balios S to wózek na każdy teren. Przednie koła są obrotowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - szeroka budka z filtrem UVP 50+

 

 

 

Szeroka budka z filtrem UVP 50+

 

Siedzisko spacerówki Cybex Balios S wyposażone jest w szeroką, regulowaną budkę w rozmiarze XXL. Budka posiada wysuwany przedni daszek, który w razie potrzeby można schować. Budka pokryta jest materiałem zawierającym filtr UVP 50+, który zapewnia dziecku jeszcze lepszą ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W tylnej części budki znajduje się otwierane okienko, przez które możesz obserwować dziecko. Okienko pokryte jest siateczką, która zapewni dziecku przewiew.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - możliwość wpięcia gondoli lub fotelika

 

Możliwość wpięcia gondoli lub fotelika

 

Spacerówkę Balios S dzięki specjalnym adapterom (adaptery dostępne osobno), w prosty sposób można przekształcić w wersję głęboką z wygodną gondolą Cot S lub w wersję podróżną (Travel System) z kompatybilnym fotelikiem CYBEX lub GB.

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

 

 

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Wózek spacerowy Cybex Balios S miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty. Wózek Cybex Balios S będzie dostepny w naszym sklepie już wkrótce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Cybex Balios S dostępny jest w 5 kolorach:

 

 

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - kolor Denim Blue

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - Lavastone Black

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - Manhattan Grey

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - kolor Passion Pink

Wózek spacerowy CYBEX Balios S - kolor Rebel Red

Szczegóły

Waga:

 

 • 11,2kg

 

Wymiary:

 

 • Wysokość: 99-110cm

 • Szerokość: 60cm

 • Długość: 79-92,5cm

 

Akcesoria dodatkowe do dokupienia osobno:

 

 • Gondola S,

 • Torba do wózka,

 • Torba na ramię,

 • Śpiwór,

 • Osłona przeciwdeszczowa,

 • Dostawka dla starszego dziecka,

 • Muffka na dłonie,

 • Uchwyt na kubek,

 • Adapter do fotelika,

 • Parasol, 

 • Tacka na przekąski,

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Wózki spełniają europejską normę bezpieczeństwa EN 1888

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

 • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy