0


Montaż pasami

CYBEX Aton Q I-Size

CYBEX Aton Q I-Size
Producent: Cybex
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg (nosidełko)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
od 699,00 PLN
699,00 PLN
Kolor Cybex:

Opis produktu

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q I-Size

 

CYBEX Aton Q I-Size to nowoczesny fotelik samochodowy, który w połączeniu  z systemem montażowym Base Q I-Size, spełnia rygorystyczne wymogi najnowszej normy bezpieczeństwa ECE-129 (I-Size). Fotelik dzięki najnowszym rozwiązaniom chroni dziecko przed obrażeniami, powstałymi podczas bocznych i czołowych kolizji. Aton Q I-Size z bazą przeznaczony jest dla dzieci do 13 kg, czyli do około 12 miesiąca życia.

 
 
 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q cechy: teleskopowy system L.S.P; jednoczesna regulacja zagłówka i pasów; kompatybilny z wieloma wózkami; ośmiostopniowa regulacja zagłówka; miękka wkładka redukcyjna; trzypunktowe pasy bezpieczeństwa; montaż na bazie Base Q I-Size; energochłonne materiały; tyłem do kierunku jazdy; szeroka budka w rozmiarze z filtrem przeciwsłoneczny

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - najbezpieczniejszy system mocowania

 

 

 

 

Najbezpieczniejszy system mocowania

 

CYBEX Aton Q I-Size montowany jest na nowoczesnej bazie Base Q I-Size. Połączenie to spełnia rygorystyczne wymogi najnowszych i najbardziej restrykcyjnych norm bezpieczeństwa w Europie - ECE-129 ( I-Size). Jednym z wymogów normy jest nakaz podróżowania dziecka tyłem do kierunku jazdy minimum do 15 miesiąca życia. Ten sposób wpinania fotelika jest 5x bezpieczniejszy niż jazda przodem.

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - redukcyjna wkładka dla niemowląt

 

 

 

 

 

Redukcyjna wkładka dla niemowląt

 

Fotelik Anton Q I-Size wyposażony jest w miękką wkładkę redukcyjną dla dzieci do 3 miesiąca życia. Wkładka zapewnia prawie płaską pozycję leżąca, która chroni nierozwinięte jeszcze mięśnie szyi i kręgosłup dziecka oraz zabezpiecza przed pochyleniem główki do przodu, zmniejszając ryzyko uduszenia. Wkładkę można wyjąć, dzięki czemu starsze dzieci mają więcej miejsca, a podróż jest bardziej komfortowa.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - szeroka budka

 

 

 

Szeroka budka

 

Szeroka budka w rozmiarze XXL doskonale chroni dziecko przez słońcem i wiatrem. Budka fotelika spełnia surowe wymagania australijskiej normy UVP50+, co oznacza, że zabezpiecza dziecko przed promieniami słonecznymi tak jak filtr przeciwsłoneczny. Budkę w razie potrzeby można złożyć, tak że staje się niewidoczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kompatybilny z wózkami

 

 

Kompatybilny z wózkami 

 

Fotelik Aton Q  I-Size w połączaniu z kompatybilnym wózkiem marki CYBEX, CYBEX PRIAM lub innej firmy może stać się elementem zestawu podróżnego. Dzięki temu po spacerze nie musisz przenosić dziecka z gondoli do fotelika, wystarczy wypiąć fotelik, nie przerywając zajęć dziecka. Możliwość wpięcia fotelika do stelaża wózka, oszczędza miejsce podczas podróży, kiedy nie musisz zabierać ze sobą gondoli lub siedziska.

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - jednoczesna regulacja

 

 

 

Jednoczesna regulacja

 

Zagłówek i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa fotelika Aton Q I-Size są zintegrowane, co umożliwia ich jednoczesną regulację. Rozwiązanie takie ułatwia dopasowanie fotelika do rozmiarów dziecka oraz ogranicza możliwość błędnego zapięcia. Istnieje 8 możliwości ustawienia zagłówka i pasów.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - stylowy design

 

 

 

Stylowy design

 

Firma CYBEX wyznacza trendy na rynku fotelików samochodowych, tapicerki produktów CYBEX są zawsze modne i stylowe. Tapicerka Comfort jest miękka i przyjemna w dotyku, występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Tapicerkę można zdjąć i prać w pralce, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q I-Size dostępny w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Stardust Black Plus

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Manhattan Grey Plus

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Stardust Black ComfortFotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Graphite Black ComfortFotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Autumn Gold PlusFotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Midnight Blue ComfortFotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Midnight Blue Plus

Fotelik samochodowy CYBEX Aton Q - kolor Autumn Gold Comfort

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 4,9 kg

 • Wymiary: 65x44x39-56 cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dla dzieci od 45cm do 75cm

 • Od 0 - 13kg - 0+ grupa wagowa

 

Gwarancja:

 

 • Kolekcje fotelików z 2013 i nowsze mają 3 lata gwarancji

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04.

 • Fotelik spełnia wymogi normy europejskiej i-Size ( ECE R- 129).

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Moskitiera

 • Folia przeciwdeszczowa

 • Nakładki ISOFIX

 • Base Q I-Size - praktyczna baza ISOFIX

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również