0

ISOFIX

Coletto Avanti Isofix

Coletto Avanti Isofix
Producent: Coletto
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
355,00 PLN
355,00 PLN
Kolor Coletto:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix

 

Coletto Avanti Isofix to komfortowy, funkcjonalny i bezpieczny fotelik samochodowy montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix. Fotelik pozwala na regulację szerokości oparcia oraz wysokości zagłówka, dzięki czemu rośnie on wraz z dzieckiem i dopasowuje się do jego wymiarów. W razie potrzeby fotelik umożliwia całkowite odłączenie oparcia i wykorzystywanie samej podstawki. Fotelik pozytywnie przeszedł testy zderzeniowe holenderskiego instytutu TNO, który posiada jeden z najlepszych na świecie obiektów badawczych zajmujących się testami zderzeniowymi. Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix przeznaczony jest dla dzieci od 15 do 36 kg.

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - pełna regulacja

Pełna regulacja 

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix pozwala na regulację szerokości oparcia oraz wysokości zagłówka, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z dzieckiem i bez problemu dostosujesz go do wymiarów rosnącego dziecka. Możesz odłączyć oparcie od reszty fotelika i wykorzystywać go jako podstawkę.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - wysokiej jakości materiały

Wysokiej jakości materiały

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym dziecko będzie czuło się komfortowo nawet podczas wyjątkowo długich podróży. Siedzisko fotelika wykonane jest z materiału, który zapobiega poceniu się dziecka w czasie wysokich temperatur.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - pozytywne wyniki w testach zderzeniowych

Pozytywne wyniki w testach zderzeniowych

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix uzyskał pozytywne wyniki w testach zderzeniowych przeprowadzonych przez holenderski instytut TNO, który posiada jeden z najlepszych na świecie obiektów badawczych zajmujących się testami zderzeniowymi.

 

 

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - montaż za pomocą systemu Isofix

Montaż za pomocą systemu Isofix

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix montowany jest w pojeździe przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix. Montaż tego typu jest o wiele łatwiejszy niż ten tradycyjny za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Jest też o wiele bezpieczniejszy, ponieważ złącza Isofix skutecznie powstrzymują fotelik przed przesuwaniem się na tylnej kanapie samochodu.

 

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - kolor Beż Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - kolor Czarny Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - kolor czerwony Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - kolor szary Fotelik samochodowy Coletto Avanti Isofix - kolor blue
 
 

Dane techniczne:

 
 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 6 kg

  • Maksymalna wysokość oparcia: 69 cm

 

Gwarancja:

 

  • 3 lata

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat ECE R44/04,

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 6 kg

  • Maksymalna wysokość oparcia: 69 cm

 

Gwarancja:

 

  • 3 lata

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Certyfikat ECE R44/04,

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy