0


Wózki 3w1 (gondola + spacerówka + fotelik)

Chicco Trio LOVEmotion 3w1

Chicco Trio LOVEmotion 3w1
Producent: Chicco
Rodzaj: Wózek dziecięcy 3w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
2 558,00 PLN
2 558,00 PLN
Kolor Chicco:

Opis produktu

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1

 

Chicco Trio LOVEmotion 3w1 to wysokiej klasy wózek głęboko-spacerowy, który szczególnie przypadnie do gustu rodzicom, którzy cenią sobie wygodę, styl i praktyczność. W wózku zastosowano wyjątkowo wąski stelaż (zaledwie 50 cm), dzięki czemu wózek bez problemu zmieści się nawet w wyjątkowo ciasnych miejscach. Wózek zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu nie tylko dziecku, ale i rodzicom. Wygodna, przestronna gondola zapewni dziecku idealne warunki do odpoczynku, natomiast funkcjonalna spacerówka doskonale sprawdzi się w trakcie spacerów, gdy dziecko będzie już nieco większe. W skład zestawu wchodzi także bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy Chicco Oasys 0+ przeznaczony dla dzieci od narodzin do 13 kg.

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - system rączek

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - wyjątkowo łatwe składanie

 

 

 

 

Wyjątkowo łatwe składanie

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 jest bardzo łatwy w składaniu. Intuicyjny system składania pozwala na złożenie wózka za pomocą jednej ręki. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jego przechowywanie oraz transport nie stanowią żadnego problemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - przestronna i wygodna gondola

 

 

 

Przestronna i wygodna gondola

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 wyposażony jest w wyjątkowo wygodną i obszerną gondolę, która zapewnia dziecku odpowiednią ilość miejsca na nóżki, którymi dziecko może swobodnie poruszać. Szeroka budka wyposażona jest w okienka z siateczki, co zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w czasie ciepłych dni. Gondola umożliwia regulację oparcia od zewnątrz, dzięki czemu możesz ustawić je bez wyjmowania dziecka z wózka. Ponadto gondola wyposażona jest w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które możesz ukryć w kieszonce gdy nie są używane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - funkcjonalna spacerówka

 

 

 

Funkcjonalna spacerówka

 

Spacerowa wersja wózka dziecięcego Chicco Trio LOVEmotion 3w1 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią dziecku komfort i wygodę w trakcie spacerów. 4-stopniowa regulacja oparcia sprawia, że dostosujesz wózek odpowiednio do potrzeb dziecka. Spacerówka może być zamontowana zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. O bezpieczeństwo dziecka zadbają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie powstrzymają nawet wyjątkowo energiczne dziecko przed przypadkowym wypadnięciem z wózka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy

 

Wygodny i bezpieczny fotelik samochodowy

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 zawiera w zestawie wyjątkowo wygodny, a przede wszystkim bezpieczny fotelik samochodowy Oasys 0+. Fotelik wyposażony jest w materacyk redukcyjny, który wypełnia pustą przestrzeń fotelika i zapewnia prawidłową pozycję najmniejszym dzieciom. Fotelik montowany jest tyłem do kierunku jazdy na bazie Isofix, co stanowi najbezpieczniejszy sposób montażu. Fotelik wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewnią dziecku możliwie maksymalny poziom bezpieczeństwa.

 
 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - regulowane rączki

 

 

 

 

Regulowane rączki

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 wyposażony jest w system rączek “Double Twist”, który umożliwia wielostopniowe ustawienie rączek w zależności od potrzeb i preferencji. Rączki można w łatwy sposób rozdzielić i obrócić w celu znalezienia optymalnego ustawienia. W razie potrzeby możesz je połączyć i prowadzić wózek za pomocą jednej ręki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - przydatne akcesoria w zestawie

 

 

 

 

Przydatne akcesoria w zestawie

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 zawiera w zestawie wiele przydatnych akcesoriów, które z całą pewnością prędzej czy później okażą się przydatne. W skład zestawu wchodzą: torba, okrycie na nóżki oraz okrycie przeciwdeszczowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 dostępny jest w kolorach:

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - kolor Black Night

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - kolor Blue Passion

Wózek dziecięcy Chicco Trio LOVEmotion 3w1 - kolor Truffles

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Wymiary spacerówki po rozłożeniu: 50x96x97 cm

  • Wymiary spacerówki po złożeniu: 31,5x48x99,5 cm

  • Waga spacerówki: 10,5 kg

  • Wymiary gondoli: 50x88x70 cm

  • Waga gondoli: 5,1 kg

  • Wymiary fotelika samochodowego: 44x64x62 cm

  • Waga fotelika samochodowego bez bazy: 5,1 kg, z bazą: 7,4 kg

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja wózka dziecięcego Chicco LOVEmotion 3w1