0


Wózki 2w1 (gondola + spacerówka)

Chicco Urban Plus Winter Night 2w1

Chicco Urban Plus Winter Night 2w1
Producent: Chicco
Rodzaj: Wózek dziecięcy 2w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 399,00 PLN
1 399,00 PLN
Kolor Chicco:

Opis produktu

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1

 

Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 to nowa edycja wózka dziecięcego Chicco Urban Plus, która idealnie sprawdzi się zimą. Wózek wyposażony jest w obszerną budkę z ochroną UV, materacyk redukcyjny, osłonę na gondolę, która może być także okryciem na nóżki do spacerówki. Ponadto do wózka dołączona jest praktyczna i ciepła mufka, którą możesz zamontować na rączce wózka (wtedy chroni dłonie rodzica) lub na pałąku wózka (wtedy ociepla dłonie dziecka). Wózek wyposażony jest w innowacyjne siedzisko, które może być zarówno gondolą, jak i spacerówką. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z jednego elementu przez cały okres dorastania dziecka. Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 3 roku życia.

 
 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night -  obracane siedzisko, regulowana wysokość rączki, winter pack

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - funkcjonalne siedzisko spacerowe

 

 

 

 

Funkcjonalne siedzisko spacerowe

 

Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 wyposażony jest w nowoczesne siedzisko, które możesz w dowolnym momencie przekształcać z gondoli w spacerówkę i na odwrót. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z jednego elementu przez cały okres dorastania dziecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - łatwe składanie

 

 

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 jest bardzo łatwy w składaniu, a złożony wózek zajmuje wyjątkowo mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Dodatkowym atutem wózka jest fakt, że możesz złożyć go wraz z zamontowanym siedziskiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - komfortowa gondola

 

 

 

 

Komfortowa gondola

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 doskonale sprawdza się w funkcji gondoli przeznaczonej dla najmniejszych dzieci. Gondola jest odpowiednio usztywniona i wyposażona w miękką i komfortową wkładkę, która zapewni dziecku odpowiednie warunki do wypoczynku. Gondola przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do około 6 miesiąca życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - funkcjonalna spacerówka

 

Funkcjonalna spacerówka

 

Spacerowa wersja wózka dziecięcego Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 doskonale się prowadzi i jest wyjątkowo zwrotna, co ułatwia manewrowanie wózkiem w ciasnych miejscach. Siedzisko może być zamontowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Spacerówka pozwala na regulację oparcia, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz wózek idealnie do swojego dziecka. Ponadto siedzisko spacerowe wyposażone jest w 5-punktowe pasy, które zapewnią dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - regulowana wysokość rączki

 

 

Regulowana wysokość rączki

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 umożliwia regulację wysokości rączki, dzięki czemu z wózka mogą korzystać rodzice o różnym wzroście.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - praktyczny system podróżny

 

 

 

 

 

Praktyczny system podróżny

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 możesz w łatwy sposób przekształcić w funkcjonalny i praktyczny system podróżny 3w1. Za pomocą adapterów (do kupienia osobno) możesz wpiąć na stelaż wózka fotelik samochodowy przeznaczony dla najmniejszych dzieci. Ze stelażem wózka dziecięcego Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 kompatybilne są foteliki Auto-Fix Fast i KeyFit.

 
 
 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - praktyczny kosz zakupowy

 

 

 

Praktyczny kosz zakupowy

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 wyposażony jest w praktyczny kosz zakupowy, który umieszczony jest pod siedziskiem. Z pewnością takie rozwiązanie spodoba się wszystkim mamom, które często robią zakupy razem z dzieckiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - praktyczna mufka

 

 

 

Praktyczna mufka

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 wyposażony jest w praktyczną mufkę, z której może korzystać zarówno rodzic, jak i dziecko. Mufkę możesz zamontować na rączce wózka (wtedy ogrzewa dłonie mamy) lub na pałąku wózka (wtedy ogrzewa dłonie dziecka).

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - ciepłe okrycie

 

 

 

 

Ciepłe okrycie

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 zawiera w zestawie ciepłe okrycie, które chroni dziecko przed chłodem. Okrycie jest uniwersalne, dzięki czemu pasuje ono na wózek w obu konfiguracjach, zarówno na gondolę, jak i na spacerówkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 dostępny jest w 2 kolorach:

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - kolor AuroraWózek dziecięcy Chicco Urban Plus Winter Night 2w1 - kolor Mistral

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 10,5 kg

  • Wymiary po rozłożeniu: 63x95/106x86 cm

  • Wymiary po złożeniu (sam stelaż): 63x27x72 cm

  • Wymiary po złożeniu (stelaż i siedzisko): 63x35x86,5 cm

 

Akcesoria w zestawie:

 

  • Color Pack Winter Night, który zawiera: obszerną budkę z ochroną UV w jednym z 2 modnych, intensywnych kolorów, osłonki na pasy bezpieczeństwa, materacyk redukcyjny, osłonę na gondolę, która może być także okryciem na nóżki. Dodatkowo zestawy zimowe wyposażone są w uniwersalną mufkę, którą można zamontować na rączce wózka - wtedy ochroni przed chłodem dłonie mamy. Można ją też zamontować na pałąku - wtedy służy dziecku.

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy