0


Wózki 2w1 (gondola + spacerówka)

Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1

Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1
Producent: Chicco
Rodzaj: Wózek dziecięcy 2w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 399,00 PLN
Opis produktu

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1

 

Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 to edycja specjalna znanego i cenionego wśród rodziców modelu Urban Plus. Model Summer Sahara 2w1 to idealne rozwiązanie na lato - wyposażony jest w obszerną budkę pokrytą filtrami UV oraz siateczkowymi wstawkami, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Siateczkowe wstawki możesz w razie potrzeby zakryć, aby ochronić dziecko przed ewentualnym chłodem. Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 wyposażony jest w wielofunkcyjne siedzisko, które może być zarówno gondolą, jak i spacerówką. Wózek doskonale prowadzi się po wszelkiego rodzaju nawierzchniach, jest wyjątkowo zwrotny, dzięki czemu radzi sobie nawet w bardzo ciasnych miejscach. Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 3 roku życia.

 
 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - siedzisko wpinane przodem i tyłem do kierunku jazdy, regulowane oparcie, regulowana wysokość rączki

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - wielofunkcyjne siedzisko

 

 

 

 

Wielofunkcyjne siedzisko

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 wyposażony jest w nowoczesne siedzisko, które możesz w dowolnym momencie przekształcać z gondoli w spacerówkę i na odwrót. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z jednego elementu przez cały okres dorastania dziecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - łatwe składanie

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 jest bardzo łatwy w składaniu, a złożony wózek zajmuje wyjątkowo mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Dodatkowym atutem wózka jest fakt, że możesz złożyć go wraz z zamontowanym siedziskiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - komfortowa gondola

 

 

 

 

Komfortowa gondola

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 doskonale sprawdza się w funkcji gondoli przeznaczonej dla najmniejszych dzieci. Gondola jest odpowiednio usztywniona i wyposażona w miękką i komfortową wkładkę, która zapewni dziecku odpowiednie warunki do wypoczynku. Gondola przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do około 6 miesiąca życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - funkcjonalna spacerówka

 

 

 

Funkcjonalna spacerówka

 

Spacerowa wersja wózka dziecięcego Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 doskonale się prowadzi i jest wyjątkowo zwrotna, co ułatwia manewrowanie wózkiem w ciasnych miejscach. Siedzisko może być zamontowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Spacerówka pozwala na regulację oparcia, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz wózek idealnie do swojego dziecka. Ponadto siedzisko spacerowe wyposażone jest w 5-punktowe pasy, które zapewnią dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - regulowana wysokość rączki

 

 

 

Regulowana wysokość rączki

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 umożliwia regulację wysokości rączki, dzięki czemu z wózka mogą korzystać rodzice o różnym wzroście.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - praktyczny system podróżny

 

 

 

 

 

Praktyczny system podróżny

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 możesz w łatwy sposób przekształcić w funkcjonalny i praktyczny system podróżny 3w1. Za pomocą adapterów (do kupienia osobno) możesz wpiąć na stelaż wózka fotelik samochodowy przeznaczony dla najmniejszych dzieci. Ze stelażem wózka dziecięcego Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 kompatybilne są foteliki Auto-Fix Fast i KeyFit.

 
 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 - praktyczny kosz zakupowy

 

 

 

 

Praktyczny kosz zakupowy

 

Wózek dziecięcy Chicco Urban Plus Summer Sahara 2w1 wyposażony jest w praktyczny kosz zakupowy, który umieszczony jest pod siedziskiem. Z pewnością takie rozwiązanie spodoba się wszystkim mamom, które często robią zakupy razem z dzieckiem.

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 10,5 kg

  • Wymiary po rozłożeniu: 63x95/106x86 cm

  • Wymiary po złożeniu (sam stelaż): 63x27x72 cm

  • Wymiary po złożeniu (stelaż i siedzisko): 63x35x86,5 cm

 

Akcesoria w zestawie:

 

  • Color Pack Summer Sahara Pack, który zawiera: obszerną budkę z ochroną UV i siatkową wstawką, osłonki na pasy bezpieczeństwa, materacyk redukcyjny, osłonę na gondolę, która może być także okryciem na nóżki do spacerówki.

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy