0


Wózki spacerowe (spacerówka)

Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: DENIM

Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: DENIM
Producent: Chicco
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
599,00 PLN
Opis produktu

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim

 

Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim to wyjątkowa edycja znanej i cenionej wśród rodziców spacerówki LiteWay marki Chicco. Limitowana Edycja Top charakteryzuje się odświeżonym designem z eleganckimi wstawkami ze skóry ekologicznej, która nadaje wózki wyjątkowego charakteru. Modny kolor z pewnością przypadnie do gustu wszystkim mamom, które cenią sobie elegancję i styl. Wózek waży zaledwie 7,5 kg, dzięki czemu jest on wyjątkowo zwrotny i bardzo łatwo się go prowadzi. Spacerówka łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co pozwala na jej łatwe przechowywanie oraz transport. Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg.  

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim komfortowa i praktyczna spacerówka z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim wyjątkowy design

 

 

 

 

Wyjątkowy design

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim z całą pewnością wyróżnia się swoim wyglądem na tle standardowych wózków dziecięcych. Stylowy kolor tapicerki oraz modne wstawki z eko-skóry zwrócą na siebie uwagę wszystkich przechodniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim łatwe składanie

 

 

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje on bardzo mało miejsca, co pozwala na jego bezproblemowe przechowywanie oraz transport.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim - komfortowe i wygodne siedzisko

 

 

 

 

Komfortowe i wygodne siedzisko

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim wyposażony jest w szerokie i wygodne siedzisko w którym dziecko będzie mogło swobodnie odpocząć w trakcie spaceru. Miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny sprawiają, że nawet wyjątkowo długie spacery nie będą dla dziecka problemem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim pełna regulacja

 

 

Pełna regulacja

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim umożliwia regulację oparcia oraz podnóżka, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dostosujesz wózek idealnie do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfort i wygodę.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które w połączeniu z barierką zabezpieczającą zapewniają dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pasy posiadają miękkie nakładki, które chronią delikatne ramiona dziecka i zapobiegają otarciom.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim praktyczne akcesoria

 

 

 

 

 

Praktyczne akcesoria

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim posiada w zestawie akcesoria, które z całą pewnością prędzej czy później okażą się wyjątkowo przydatne. Ciepłe okrycie na nóżki zadba o prawidłową temperaturę dziecka podczas chłodnych dni, natomiast folia przeciwdeszczowa skutecznie ochroni dziecko w czasie deszczowej pogody.

 
 
 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top - Edycja limitowana: Denim praktyczny kosz zakupowy

 

 

 

Praktyczny kosz zakupowy

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Top Edycja Limitowana: Denim posiada kosz zakupowy umieszczony pod siedziskiem. W koszu możesz przewozić zakupy lub akcesoria, które mogą przydać się Tobie i dziecku w czasie spaceru. Dostęp do kosza nie jest w żaden sposób utrudniony, dzięki czemu możesz korzystać z niego w dowolnym momencie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 7,5 kg

  • Wymiary po rozłożeniu: 46,5x103x87,5 cm

  • Wymiary po złożeniu: 29x40x105 cm

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy