0


Wózki spacerowe (spacerówka)

Chicco LiteWay Legend

Chicco LiteWay Legend
Producent: Chicco
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
698,00 PLN
Opis produktu

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend

 

Chicco LiteWay Legend to wyjątkowa edycja znanego i lubianego wśród rodziców i dzieci wózka spacerowego Chicco LiteWay. Edycja specjalna Legend charakteryzuje się elegancką szarą tapicerką ze stylowymi wykończeniami z eko-skóry oraz matowym stelażem ozdobionym w chromowane elementy. Wózek waży zaledwie 7,5 kg, dzięki czemu jest on niezwykle zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Wózek łatwo się składa, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, co ułatwia jego przechowywanie oraz transport. Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend przeznaczony jest dla dzieci do 15 kg, jednak był on testowany z obciążeniem 22 kg i przeszedł testy pozytywnie. 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - wysokiej jakości materiały; 5-punktowe pasy bezpieczeństwa; regulowany podnóżek; łatwe składanie; wyjątkowy design; praktyczny kosz zakupowy; komfortowe i wygodne siedzisko; regulowane oparcie

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - wyjątkowy design

 

 

 

 

 

Wyjątkowy design

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend z pewnością wyróżnia się na tle innych wózków swoim eleganckim i stylowym designem. Stylowa tapicerka w odcieniach szarości z pięknymi wykończeniami ze skóry ekologicznej z pewnością zwróci na siebie uwagę przechodniów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - łatwe składanie

 

 

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend składa się bardzo łatwo i szybko, a po złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu jest on łatwy w przechowywaniu i transporcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - komfortowe i wygodne siedzisko

 

 

 

 

Komfortowe i wygodne siedzisko

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend wyposażony jest w szerokie i wygodne siedzisko w którym dziecko będzie mogło swobodnie odpocząć w trakcie spaceru. Miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny sprawiają, że nawet wyjątkowo długie spacery nie będą dla Twojego dziecka problemem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - pełna regulacja

 

 

 

Pełna regulacja

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend umożliwia regulację oparcia oraz podnóżka, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dostosujesz wózek idealnie do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfort i wygodę.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które w połączeniu z barierką zabezpieczającą zapewniają dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pasy posiadają miękkie nakładki, które chronią delikatne ramiona dziecka i zapobiegają otarciom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - praktyczne akcesoria

 

 

 

 

 

Praktyczne akcesoria

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend zawiera w zestawie okrycie na nóżki oraz folie przeciwdeszczową. Akcesoria te z pewnością ułatwią spacery z dzieckiem podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend - praktyczny kosz zakupowy

 

 

 

 

Praktyczny kosz zakupowy

 

Wózek spacerowy Chicco LiteWay Legend wyposażony jest w praktyczny kosz zakupowy znajdujący się pod siedziskiem. W koszu tym możesz przewozić zakupy lub inne akcesoria, które mogą okazać się przydatne w czasie spacerów z dzieckiem. Dostęp do kosza nie jest w żaden sposób utrudniony, co pozwala Ci używać go w dowolnym momencie.  

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 7,5 kg

  • Wymiary po rozłożeniu: 46,5x103x87,5 cm

  • Wymiary po złożeniu: 29x40x105 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy