0


Wózki bliźniacze i dla trojaczków

Chicco Echo Twin

Chicco Echo Twin
Producent: Chicco
Rodzaj: Wózek bliźniaczy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
849,00 PLN
849,00 PLN
Kolor Chicco:

Opis produktu

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin

 

Chicco Echo Twin to nowoczesny i stylowy wózek spacerowy dla bliźniąt w ustawieniu jeden obok drugiego, który swoim eleganckim wyglądem z pewnością zwróci na siebie uwagę przechodniów. Wózek jest wyjątkowo lekki jak na wózek bliźniaczy (13,4 kg), dzięki czemu wózek jest wyjątkowo zwrotny i doskonale sprawdza się nawet w ciasnych miejscach. Przestronne siedziska z możliwością 4-stopniowej (niezależnej) regulacji zapewnią dzieciom wyjątkowo komfortowe warunki podróży. Wózek składa się jak parasolka, dzięki czemu złożony zajmuje niewiele miejsca, a na jego boku znajduje się specjalny uchwyt, który znacznie ułatwia przenoszenie wózka. Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin przeznaczony jest dla dzieci już od narodzin do osiągnięcia przez nie wagi 15 kg.

 

 

 

Chicco Echo Twin - bliżniaczy wózek spacerowy z dwoma siedziskami spacerowymi, regulowanymi oparciami i praktycznym koszem zakupowym

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - szerokie siedziska

 

 

 

 

Szerokie siedziska

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin wyposażony jest w wyjątkowo szerokie i wygodne siedziska, zapewniające Twoim dzieciom pełen komfort. Miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny sprawiają, że dzieci nie będą zmęczone nawet wyjątkowo długimi spacerami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - regulowane oparcie

 

 

 

 

Regulowane oparcie

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin umożliwia niezależną, 4-stopniową regulację położenia oparcia w siedziskach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz wózek indywidualnie do każdego z dzieci, zapewniając im w ten sposób maksymalny komfort w czasie spacerów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - rozkładana budka

 

 

 

 

Rozkładana budka

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin pozwala na rozłożenie budki indywidualnie do potrzeb każdego z dzieci. Rozwiązanie to pozwala na ochronę dzieci przed szkodliwymi dla nich promieniami słonecznymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - łatwe składanie

 

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin składa się jak parasolka, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu możesz przewozić go w bagażniku samochodu. Niewielkie wymiary złożonego wózka ułatwiają także  jego przechowywanie w domu, gdy wózek nie jest używany. Na boku stelaża umieszczony jest wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie złożonego wózka.  

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

 

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dzieciom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Pasy posiadają miękkie nakładki, które zabezpieczają ramiona dzieci i chronią je przed otarciami.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - obrotowe koła przednie

 

 

 

 

 

 

Obrotowe koła przednie

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin wyposażony jest w obrotowe koła przednie, dzięki czemu jest on wyjątkowo zwrotny i manewrowanie nim w ciasnych miejscach nie stanowi żadnego problemu.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - osłona przeciwdeszczowa w komplecie

 

 

 

Osłona przeciwdeszczowa w komplecie

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin zawiera w zestawie osłonę przeciwdeszczową, która z całą pewnością okaże się przydatna w czasie pochmurnych, deszczowych dni.

 

 

 

 

 

 

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin dostępny jest w 2 kolorach:

 

Wózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - kolor coalWózek bliźniaczy Chicco Echo Twin - kolor garnet

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 13,4 kg

  • Wymiary po rozłożeniu: 82x78x108cm

  • Wymiary po złożeniu: 38x48x105 cm

Akcesoria w zestawie:

 

  • Osłona przeciwdeszczowa

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy