Adamex Luciano Special Edition - wózek dziecięcy 2w1 - Boboland24.pl
0

Wózki 2w1 (gondola + spacerówka)

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

Adamex Luciano Special Edition 2w1


Adamex Luciano Special Edition 2w1
Producent: Adamex
Rodzaj: Wózek dziecięcy 2w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 999,00 PLN
1 999,00 PLN
Kolor Adamex:
Adapter do wpięcia fotelika:

Opis produktu

Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition 2w1

 

 

Luciano Special Edition to wyjątkowa kolekcja klasycznego wózka Adamex Luciano. Od podstawowej wersji wyróznia ją elegancki stelaż w kolorach: złoty-polerowany oraz miedziany-polerowany. Luciano Special Edition charakteryzuje się wyjątkową dbałością o detale i ekskluzywnym wykończeniem. Styl wózka uzupełniają nowoczesne koła. Wózek przy tym jest bardzo komfortowy i bezpieczny dla dziecka. Ponadto jest funkcjonalny i dobrze się prowadzi. To idealny wybór dla rodziców ceniących sobie luksus, wyjątkowy design i praktyczność. 

 

Luciano Special Edition - wózek z dużą gondolą

 

Wózek głęboki Adamex Luciano Special Edition idealnie sprawdzi się od pierwszych dni narodzin dziecka do ok. 6 m-ca. Gondola została zaprojektowana w taki sposób, żeby jak najlepiej spełniać swoje funkcje, a przy tym, żeby była wygodna dla malucha i w pełni bezpieczna. Misa gondoli posiada regulowany otwór wentylacyjny, który zapewnia optymalną temperaturę oraz cyrkulację powietrza wewnątrz wózka. Dzięki temu dziecko czuje się komfortowo w wózku nawet w upalne dni. Do gondoli dołączono miękki materacyk kokosowy. Budka w wózku głębokim, podobnie jak sama gondola, jest duża i obszerna. Wszystko po to, żeby stworzyć dziecku jak najlepsze warunki. Przy tym wózek zachowuje standardowe wymiary. Dodatkowym atutem gondoli jest wygodny uchwyt do przenoszenia oraz to, że możesz ją wypiąć lub wpiąć za pomocą prostego w obsłudze systemu "one click".

 

Adamex Luciano Special Edition wygodny i bezpieczny wózek dziecięcy

 

Funkcjonalna spacerówka 

 

Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition posiada bardzo praktyczną wersję spacerową. Podobnie jak gondola, spacerówka wyposażona jest w okienko wentylacyjne oraz daszek przeciwsłoneczny, dzięki czemu bez trudu dostosujesz spacerówkę do warunków pogodowych. Siedzisko spacerowe wyposażone zostało w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz barierkę. Te elementy zapewniają dziecku odpowiednie bezpieczeństwa i chronią przed wypadnięciem z wózka. Barierka jest odpinana, co znacznie ułatwi korzystanie z wózka przy wkładaniu czy wyjmowaniu dziecka.

 

Wózek Adamex Lucciano Special Edition - praktyczna i lekka spacerówka

 

Pełna regulacja w wózku

 

W wózku dziecięcym Adamex Luciano Special Edition 2w1 zastosowano system pełnej regulacji. Oznacza to, że możesz go dowolnie regulować i dostosować zarówno pod siebie, jak i dla wygody dziecka. Siedzisko spacerowe oraz gondola posiadają regulowane oparcie, dzięki czemu bez trudu ustawisz odpowiednią pozycję dla swojego dziecka. Dodatkowo regulowany podnóżek w spacerówce sprawi, że dziecko będzie czuło się komfortowo nawet, gdy zaśnie podczas spaceru. W wózku Luciano Special Edition 2w1 regulowana jest także rączka do prowadzenia wózka. Z łatwością dostosujesz jej wysokość do swojego wzrostu.

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition - wysoka jakość i nowoczesny wygląd

 

Wyjątkowy wygląd

 

Luciano Special Edition 2w1 powstał nie tylko z myślą o zapewnieniu dziecku najwyższego stopnia komfortu oraz bezpieczeństwa, ale także w zgodzie z najnowszymi trendami mody i designu. Innowacją w tej kolekcji jest nowoczesny stelaż w wyjątkowych kolorach: złoty-polerowany oraz miedziany-polerowany. Oprócz wyróżniającego designu, stelaż jest także funkcjonalny. Wyposażony został w podwójny, nowy amortyzator, który posiada możliwość całkowitego usztywnienia. Dzięki tej funkcji oraz skrętnym kołom przednim wózek prowadzi się płynnie na każdej nawierzchni.

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition - funkcjonalny wózek 2w1

 

Zestaw podróżny 3w1

 

Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition 2w1 może z łatwością stać się wygodnym i praktycznym systemem podróżnym 3w1. Za pomocą adapterów standard lub lux (możesz dołączyć je do wózka za pomocą rozwijanej listy u góry strony) możesz zamontować na stelażu wózka foteliki samochodowe popularnych marek: Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi i BeSafe. Zestaw podróżny to świetne rozwiązanie dla mobilnych rodziców, którzy nie zawsze chcą brać ze sobą gondolę. Zamontowanie fotelika na stelażu wózka jest łatwe, szybkie i przede wszystkim praktyczne.

 
 

 

Wózek dziecięcy Adamex Luciano-deco 2w1:

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition Q85 Wózek dziecięcy Adamex Luciano Special Edition Q86
 

 


 

Foteliki z grupy 0-13 kg pasujące do wózka:

 

 


 

Dane techniczne:

Waga i wymiary:

 

 • Gondola: 5,15 kg

 • Siedzisko spacerowe: 4,8 kg

 • Stelaż: 5,6 kg

 • Koła: 3,4 kg

 • Wózek spacerowy (długość x szerokość x wysokość): 101 x 60 cm x 119 cm

 • Gondola: 85 x 36 x 21 cm

 • Wózek złożony: 83 x 60 x 38 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Wózek zgodny z normą EN 1888:2012

 

Czas realizacji:

 

 • Czas oczekiwania na wózki dziecięce marki Adamex może się nieco wydłużyć. Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczącej czasu realizacji.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Gondola: 5,15 kg

 • Siedzisko spacerowe: 4,8 kg

 • Stelaż: 5,6 kg

 • Koła: 3,4 kg

 • Wózek spacerowy (długość x szerokość x wysokość): 101 x 60 cm x 119 cm

 • Gondola: 85 x 36 x 21 cm

 • Wózek złożony: 83 x 60 x 38 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Wózek zgodny z normą EN 1888:2012

 

Czas realizacji:

 

 • Czas oczekiwania na wózki dziecięce marki Adamex może się nieco wydłużyć. Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczącej czasu realizacji.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja wózka dziecięcego Adamex Luciano