0

ISOFIX

4Baby Roll-Fix

4Baby Roll-Fix
Producent: 4Baby
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
595,00 PLN
595,00 PLN
Kolor 4Baby:

Opis produktu

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix 0-18kg

 

4baby Roll-Fix to zupełnie nowy, elegancki, praktyczny i bezpieczny fotelik samochodowy z możliwością obrotu o 360 stopni. Fotelik umożliwia regulację pozycji siedziska oraz regulację zagłówka, dzięki czemu z łatwością ustawisz fotelik odpowiednio do potrzeb dziecka. Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix montowany jest w samochodzie przodem lub tyłem do kierunku jazdy na bazie Isofix. Przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg.

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - obrotowe siedzisko 360 stopni

Obrotowe siedzisko 360 stopni

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix wyposażony jest w siedzisko, które możesz obrócić o 360 stopni. Rozwiązanie to znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Dzięki temu rozwiązaniu możesz również w łatwy sposób zmienić ustawienie fotelika: przodem lub tyłem do kierunku jazdy. 

 

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - łatwy montaż

Łatwy montaż

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix montowany jest na bazie Isofix, dzięki czemu montaż fotelika jest wyjątkowo łatwy i bezpieczny. Baza Isofix zapewnia fotelikowi wysoką stabilność i zapobiega poruszaniu się fotelika na boki. 

 

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - ergonomiczna podkładka dla noworodków

Ergonomiczna podkładka dla noworodków

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix zawiera w zestawie miękką i przyjemną w dotyku podkładkę dla noworodków. Podkładka wypełnia pustą przestrzeń fotelika, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę mniejszym dzieciom. 

 

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - regulacja pozycji siedziska oraz zagłówka

Regulacja pozycji siedziska oraz zagłówka

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix umożliwia regulację pozycji siedziska, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób nie tylko komfort, ale i wygodę. Ponadto fotelik pozwala na regulację zagłówka - a prawidłowo ustawiony zagłówek znacznie poprawi komfort dziecka w czasie długich podróży. 

 

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - regulowane pasy

Regulowane pasy

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix pozwala na regulację wysokości pasów, dzięki czemu dostosujesz je do wzrostu dziecka, zapewniając mu komfortową i bezpieczną podróż. 

 

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix dostępny w kolorach:

 

 

 

Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - kolor Beige Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - kolor Black Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - kolor Dark Turkus Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - kolor Grey Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - kolor Navy Blue Fotelik samochodowy 4baby Roll-Fix - kolor Red

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga fotelika: 10,25 kg

  • Wymiary siedziska: 34x45-52x30 cm

  • Wymiary zewnętrzne: 47x60-67x57

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga fotelika: 10,25 kg

  • Wymiary siedziska: 34x45-52x30 cm

  • Wymiary zewnętrzne: 47x60-67x57

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy