0

Wózki bliźniacze i dla trojaczków

4Baby Twins

4Baby Twins
Producent: 4Baby
Rodzaj: Wózek spacerowy podwójny
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
679,00 PLN
679,00 PLN
Kolor 4Baby:
Kolor Joie:

Opis produktu

Podwójny wózek spacerowy 4Baby Twins

 

Wózek spacerowy Twins powstał z myślą o rodzicach bliźniąt lub dwójki dzieci w podobnym wieku. Twins to pierwszy podwójny wózek marki 4Baby. Posiada możliwość regulacji aż do pozycji leżącej. Powstał zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa PN-EN 1888:2012. Szerokość podwójnego wózka spacerowego 4Baby Twins to 77 cm. Jest to stosunkowo niewielki rozmiar - pozwala bez problemu przejechać przez większość drzwi bez składania wózka..

Podwójny wózek spacerowy 4Baby Twins kolor Beige

 

Podwójny wózek rozkładany do pozycji leżącej

 

4Baby Twins doskonale rozumie potrzeby rodziców i dzieci. Posiada pełną regulację tak, żebyś mogła jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb. Oparcie wózka Twins można regulować do pozycji leżącej. Dodatkowo regulowany jest także podnóżek, dzięki czemu dziecku jest jeszcze wygodniej. System regulowania wózka Twins jest tak prosty, że zarówno oparcie, jak i podnóżek możesz ustawić nawet jedną ręką. To znaczne ułatwienie podczas spacerów z dziećmi, zwłaszcza gdy trzymasz malucha na ręku.

 

Podwójny wózek spacerowy 3Baby Twins rozkłada się do pozycji leżącej

Koła w wózku 4Baby Twins

 

Zarówno przednie koła wózka, jak i tylne są w pełni amortyzowane. Dzięki temu wózek dobrze się prowadzi, a dzieci czują się komfortowo i wygodnie, nawet na nieco trudniejszym terenie. Przednie koła są obrotowe, posiadają możliwość blokady. Pomimo, że jest to wózek podwójny, to 4Baby Twins jest poręczny i skrętny, nie będzie sprawiał problemów podczas codziennych spacerów. Stelaż wózka jest stalowy, dzięki temu wózek jest stabilny i ma mocną konstrukcję. Idealny na spacer z dwójką dzieci!

 

Podwójny wózek spacerowy 4baby twins posiada uchwyty na napoje i pojemny kosz

 

Bezpieczny wózek dla bliźniąt

 

W wózku 4Baby Twins zastosowano 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które chronią maluchów przed wypadnięciem z wózka. Dodatkową ochronę stanowią zdejmowane barierki. Gdy ich nie potrzebujesz, możesz je po prostu odpiąć. Podwójna spacerówka Twins 4Baby została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo, ani o komfort maluchów.

 

 

Podwójny wózek spacerowy 4Baby Twins zmieści się w każdych drzwiach bez konieczności składania

Dodatkowe wyposażenie

 

Spacerówka 4Baby Twins została wyposażona w wielofunkcyjną budkę, która jest duża i obszerna. Chroni dzieci przed szkodliwymi promieniami UV i innymi czynnikami zewnętrznymi. W zestawie znajdziesz także praktyczną, ocieplaną osłonę na nogi - przydatną przy chłodniejszych temperaturach - oraz uchwyty na napoje. Pod siedziskiem wózka umieszczono pojemny kosz transportowy. Można w nim umieścić drobne zakupy albo rzeczy, które ułatwią lub umilą Wam codzienne spacery.

 
 

 

 

Wózek 4Baby Twins dostępny w kolorach:

Podwójny wózek spacerowy 4Baby Twins beigePodwójny wózek spacerowy 4Baby Twins dark turkusPodwójny wózek spacerowy 4Baby Twins greyPodwójny wózek spacerowy 4Baby Twins red
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary wózka:

 

Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm):

 • Złożony: 45/52/107 cm

 • Rozłożony: 77/107/82 cm

 • Siedzisko: 2x29/36/23 cm

 • Waga: 15.9

Rozmiar kółek:

 • Tył: 6' (15 cm) Przód: 6' (15 cm)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Zgodny z normą: EN 1888:2012

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary wózka:

 

Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm):

 • Złożony: 45/52/107 cm

 • Rozłożony: 77/107/82 cm

 • Siedzisko: 2x29/36/23 cm

 • Waga: 15.9

Rozmiar kółek:

 • Tył: 6' (15 cm) Przód: 6' (15 cm)

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Zgodny z normą europejską EN 1888: 2012.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy